ETNA, 28 Haziran – 1 Temmuz’da Milano’da Düzenlenecek Olan 42. Mostra Convegno Expocomfort 2022 Fuarı’nda

Pompa sektörünün yeniliklere öncülük eden lider firması ETNA, 28 Haziran- 1 Temmuz tarihleri arasında İtalya Milano’da düzenlenecek olan HVAC+R, yenilebilir enerji ve enerji verimliliği konularında dünyanın en prestijli fuarları arasında yer alan 42. MCE Mostra Convegno Expocomfort 2022 fuarına katılıyor.

Türkiye’nin partner ülke olarak çok sayıda firmasıyla katılım gerçekleştireceği 42. MCE Mostra Convegno Expocomfort 2022 fuarı, bu sene hem fiziki hem de online (28 Haziran- 1 Temmuz 2022) olarak düzenleniyor. Isıtma, soğutma, iklimlendirme, pompa ve vana teknolojileri, yangın ve yangın güvenlik teknolojileri, kontrol ve ölçüm sistemleri, bina işletim sistemleri, verimlilik, sürdürülebilirlik vb. geniş bir yelpazede son teknoloji ürün ve çözümlere ev sahipliği yapacak olan fuar, düzenlenecek olan konferanslarla başta Avrupa, Afrika ve Ortadoğu olmak üzere tüm dünyadan sektör profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor.

ETNA, 42. MCE Mostra Convegno Expocomfort 2022 fuarında EN 12845 standardına uygun yangın pompasını, UL listeli & FM onaylı yangın pompasını, frekans kontrollü in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompasını, komple paslanmaz çelik çok kademeli santrifüj pompasını, hidrofor gruplarını, drenaj pompalarını ve pompa sistemlerinde kullanılan kendi dizayn ve üretimi olan koruma kontrol  panolarını sergileyecek.

46 yılı aşan bilgi birikimi, güçlü insan kaynağı ve organizasyon yapısıyla başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 35’i aşkın ülkeye düzenli ihracat gerçekleştiren ETNA, misafirlerini 2. Hol U-49 numaralı stantta ağırlamaya hazırlanıyor. 

E-Bülten Kayıt