Belimo Akademi’nin 2.Dönem Eğitimleri İçin Kayıtlar Başladı !

1975 yılından bu yana HVAC motorları ve vana teknolojileri konusunda sunduğu inovatif ürünler ve mühendislik çözümleriyle iklimlendirme sektörüne öncülük eden Belimo, bilgi birikimini iş ortaklarıyla paylaşmaya devam ediyor.

Belimo Türkiye tarafından hayata geçirilen “Belimo Akademi” kapsamında düzenlenen teknik eğitimlerin 2019 yılı 2.dönemi için kayıtlar başladı.

Otomasyon, kontrol vanaları, sensörler, yangın ve duman kontrolü, projelendirme ve devreye alma konularında düzenlenen teknik eğitimler, tüm sektör paydaşlarının katılımına açık ve ücretsiz olarak düzenleniyor.

Akademinin 2.dönem programı, “otomasyon firmaları, mekanik tasarım ve mekanik uygulama ofisleri ile mekanik tesisat ekipman üreticilerine yönelik eğitimleri kapsıyor. 

Her yıl düzenlediği teknik eğitimlerle, iklimlendirme sektöründeki 44 yıllık tecrübesini, inovatif ürünlerini ve mühendislik çözümlerini, iş ortaklarıyla  paylaşmayı hedefleyen Belimo, eğitimler kapsamında katılımcılarla fikir alışverişinde de bulunarak, ürün ve hizmetlerinde müşteri memnuniyeti sağlayacak geliştirmeler yapmayı hedefliyor.

Kontenjanla sınırlı eğitimlere kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak için atalay.turkes@belimo.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 216 266 32 00 numaralı telefondan Belimo yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

E-Bülten Kayıt