Belimo, Müşterilerine Eşsiz Deneyimler Yaşatmaya Devam Ediyor

HVAC motorları ve vana teknolojilerinin öncü markası Belimo, ürünlerini, bina teknolojisine optimize etmek amacıyla geliştirdiği müşteri odaklı CESIM yönetim sistemi ile binalarda konfor, enerji verimliliği, güvenlik, kurulum ve bakım kolaylığı sağlıyor.

HVAC motorları ve vana teknolojileri konusunda sunduğu inovatif ürünler ve mühendislik çözümleriyle iklimlendirme sektörüne öncülük eden İsviçre merkezli Belimo, müşterilerine eşsiz deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

Küresel pazar lideri

Yarım asıra yaklaşan tecrübesiyle ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerini kontrol etmek amacıyla geliştirdiği saha cihazlarıyla küresel pazar lideri olan Belimo, pazarın ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği sensörler, kontrol vanaları ve damper motorları ile çözüm ortağı olduğu projelere, yüksek katma değer sağlıyor.

CESIM yönetim sistemi

80’den fazla ülkede yaklaşık 1.900 kişiyi istihdam eden Belimo; sensörler, kontrol vanaları ve damper motorlarını, bina teknolojilerine optimize etmek amacıyla geliştirdiği müşteri odaklı CESIM yönetim sistemi sayesinde binalarda konfor, enerji verimliliği güvenlik, kurulum ve bakım kolaylığı sağlıyor.

Cirosunun % 7’sini AR-GE’ye ayırıyor

Rekabette bir adım önde olma anlayışıyla cirosunun % 7’sini AR-GE’ye ayıran Belimo, sürdürülebilirlik ilkesini tüm iş süreçlerine entegre ederek müşterilerine beklentilerinin de ötesinde ürün ve hizmetler sunuyor.

E-Bülten Kayıt