Belimo’nun “Yeni Oda Sensörleri”, Konforu Ve Verimliliği Bir Arada Sunuyor !

Belimo, oda sıcaklığını otomatik olarak ölçüp, ısıtma ve soğutma sıcaklığını ayarlayan “Yeni Oda Sensörleri” ile odaların görünür alanlarında kullanılan ürünleri de portföyüne ekledi.

HVAC motorları ve vana teknolojileri konusunda sunduğu inovatif ürünler ve mühendislik çözümleriyle iklimlendirme sektörüne öncülük eden Belimo, oda sıcaklığını otomatik olarak ölçüp, ısıtma ve soğutma sıcaklığını ayarlayan yeni “oda sensörleri” ile konforu ve verimliliği bir arada sunuyor.

Oda sensörleri ile odaların görünür alanlarında kullanılan ürünleri de portföyüne ekleyen Belimo, odaların ihtiyacına göre her oda için ayrı ayrı ayarlanan sıcaklık seviyesi ile ısıtma ve soğutma kaynaklı enerji giderlerinde tasarruf sağlıyor. Yeni oda sensörleri ile mimarların estetik anlayışına uygun tasarımlar yapmasını amaçlıyor.

Kalibrasyon sertifikası ile de sunulabilen sensörler; mahal konfor şartına enerji tasarrufu ile ulaşılabilmesini mümkün kılıyor. Yaylı klemens özelliği ile montajı kısa sürede tamamlanabilen oda sensörleri, sistem entegratörü tarafından akıllı telefon aracılığıyla kolayca devreye alınıp  konfor şartlarını anlık olarak ölçümleyerek kontrol edebiliyor. Bu sayede hem odanın konfor şartları korunuyor hem de enerji tasarrufu sağlanmış oluyor.  

E-Bülten Kayıt