Bosch ‘Dijital Verimlilik Asistanı’nın Yeni Videosu Yayında

İklimlendirme sektörünün hayatı kolaylaştıran markası Bosch Termoteknik, endüstriyel kazan sistemleri için geliştirdiği “MEC Optimize Dijital Verimlilik Asistanı”nın sağladığı faydaları yeni videosunda anlattı.

Bosch Termoteknoloji akıllı sistem izleme ve optimizasyon aracı olan Dijital Verimlilik Asistanı’nın öne çıkan tüm özelliklerini Bosch Termoteknoloji YouTube kanalındaki videosunda paylaştı. Endüstriyel kazanlar için tam sistem hakimiyeti, kontrol ve bağlanabilirlik sağlayan MEC Optimize’nin yeni videosunda, enerji verimliliği, optimum işletim, ve kesintisiz üretimin nasıl gerçekleştirildiği anlatılıyor.

Endüstiriyel kazan sistemlerinde akıllı teknoloji

Bosch Termoteknoloji, MEC Optimize Dijital Verimlilik Asistanı ile endüstriyel sistemler için kişiselleştirilmiş ve verimli sistem işletimi sunarak ihtiyaç duydukları her an kullanıcılara destek oluyor.

Kazan sisteminden ve bağlantılı sistem bileşenlerinden tüm verileri toplayarak en doğru şekilde analiz gerçekleştiren Dijital Verimlilik Asistanı, ilgili analizleri sistem ömrü boyunca saklayabiliyor. Aynı zamanda enerji tüketiminde meydana gelen artışları belirleyerek buna göre kazanların işletim modunu da değerlendiriyor. Böylece sistem verimi sürekli takip edilmiş oluyor. Bununla birlikte MEC Optimize ile işletim karakteristikleri temel alınarak kazan komponentleri bazında yıpranma süreleri tahmin ediliyor; bakım, onarım süreleri kullanıcılara bildiriliyor. Verimliliği arttıracak önlemler sunan Dijital Verimlilik Asistanı, kullanıcılarını bu bilgileri nasıl uygulayabileceği konusunda yönlendiriyor.

MEC Optimize’nin Youtube videosunu izlemek için: Bosch Termoteknoloji Youtube kanalı

E-Bülten Kayıt