Buderus, İş Ortaklarını Dijitalin de Uzmanı Yapıyor!

Buderus, “Dijital Partner” konsepti ile iş ortaklarına birebir dijital koçluk eğitimleri vermeye ve yetkinliklerini geliştirmeye hızla devam ediyor.

Isıtmanın uzmanı Buderus, kendisi ile beraber iş ortaklarının da dijitalleşme konusunda aynı yetkinlik düzeyine ulaşmasını hedefliyor. 2019 yaz ayında gerçekleştirilen “dijital partner” anket sonuçlarına göre dijital partnerlerinin gelişime açık noktalarını tespit ederek, bu alanlara yönelik kişiselleştirilmiş eğitim sunumları ve dijital check-uplar hazırlıyor. Dijital partnerleri ofislerinde ziyaret ederek yaklaşık iki saat boyunca Buderus dijital pazarlama sorumlusu eğitim veriyor, dijital check-up ile de firmanın var olan dijital varlıklarını inceliyor ve geliştirilmesi gereken alanlar üzerinde bilgiler ve ipuçları veriyor. Firmanın diğer eksik alanlarına yönelik eğitim setleri ile anlık hesap kurulumu konusunda da destek sağlanıyor. Eğitim setleri arasında sosyal medya hesapları yönetimi, website yönetimi, arama motoru optimizasyonu, Google AdWords kurulumu ve yönetimi, Google benim işletmem hesabı kurulumu ve yönetimi, e-ticaret ve müşterileri yönlendirme hakkında detaylı konu başlıkları bulunuyor.

Buderus Dijital Partner konsepti nedir?

Dijitalleşmeye önem veren Buderus, kendisi ile aynı vizyonu paylaşan, dijital yetkinlikte belli bir seviyeye ulaşmış iş ortaklarına öncelik tanıyarak onlarla birlikte yol almayı hedefledi. Haziran ayında tüm iş ortaklarına dijital yetkinliklerini gösterebilecekleri bir anket gönderen Buderus, anket sonuçlarına göre 65 ve üzeri puan alan ilk 30 iş ortağını dijital partneri olarak ilan etti. Buderus’un dijital partnerlerine sunduğu avantajlar sırasıyla dijital pazarlama sorumlusu tarafından birebir dijital koçluk ve danışmanlık desteği ile markanın dijital araçları aracılığı ile online dünyadaki potansiyel müşterilerin kendilerine yönlendirilmesidir.

E-Bülten Kayıt