Çataklı Enerji, “Fotovoltaik Sistemler Eğitimi” ile Sektörün Gücüne Güç Katıyor !

Eğitim ve öğretimin belgelere ve kitaplara dayalı olduğu bir eğitim sistemini benimseyen Çataklı Enerji, yayınladığı kitaplarla sektörde kapsamlı eğitim veren kuruluşların başında geliyor.

 Çataklı Enerji 2012 yılından buyana başta İstanbul olmak üzere birçok şehirde düzenlediği eğitimlerle yüzlerce katılımcıya “fotovoltaik alanında temel ve uygulamalı” dersler veriyor. Bu derslerin zeminini ise “Fotovoltaik Sistemler Kitabı” oluşturuyor.

520 sayfadan oluşan kitap, Fotovoltaik sistemlerin bileşenlerini, tasarımı ile uygulamasını, bakım-onarım ve geri dönüş hesaplarını öğretmek üzere kaleme alındı.

Eğitime katılanlar 5 gün için de kitabın özetini dinleyerek, malzemelere dokunarak, çeşitli sistem ekipmanlarının montajını yaparak bir fotovoltaik tesis nasıl tasarlanır, kurulur ve işletilir öğrenmiş oluyor.  Ayrıca eğitimler tamamen tarafsız düzenlendiği için katılımcı, kurulum yerine göre doğru tasarım ve malzeme seçimini nasıl yapılacağını öğrenmiş oluyor. Katılımcılar eğitimin sonun da müşterinin taleplerine göre doğru uygulama yapmayı veya eğer yatırımcı ise gelen teklifleri doğru değerlendirme yapmayı öğrenmiş oluyor.

Çataklı Enerji, aynı felsefe ile 2019 yılında “Solar Termal Eğitimler” düzenlemeye başladı. Bu eğitimin temeli de aynı fotovoltaik sistemler gibi 602 sayfalık “Solar Termal Kitabı”na dayanıyor ve katılımcılarına yakın geleceğin gereksinimi olan solar termal konularında hakimiyet sağlıyor.

Bilgi ve kayıt:  0216 452 0402  bilgi@catakli-enerji.com

Çataklı Enerji hakkında detaylı bilgi için https://ye-em.com/hakkimizda/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

E-Bülten Kayıt