CNR FLEX Büyümesini Sürdürüyor!

2015 yılında Caner Çakır tarafından kurulan CNR FLEX, kurulduğu günden buyana iş ortakları ile nitelikli iş ilişkisi kurup, kaliteli büyümeyi hedefliyor. 2000 metre karelik üretim tesisinde doğalgaz esnek metal hortumlarının yanı sıra yangın grubu esnek hortumları ve substation ürün grupları üretiyor.

Hali hazırda farklı sektörlerde de hizmet vermekte olan CNR Ailesi uzun vadeli ve stratejik hedefleri doğrultusunda içerisinde bulunduğu sektörde tanınan ve aranan firmalardan olan GNC MAKİNE ’nin yüzde 80 hissesini yakın zamanda bünyesine kattı.

GNC MAKİNE, talaşlı imalat sektöründe ürettiği kaliteli ve hassas ürünler ile sektöründe aranılan firmalar arasında yerini almıştır. 2014 yılında kurulmuş olan GNC MAKİNE, CNR FLEX çatısı altında Beyaz Eşya Bağlantı Parçaları, Gaz ve Gaz Armatürleri, Flex Bağlantı Parçaları, Gaz Saati Bağlantı Parçaları, Otomativ Bağlantı Parçaları ve Hidrolik Bağlantı Parçaları üretimine 1000 metre kare olan tesisinde CNC Torna, CNC Otomat, Tek Milli ve Çok Milli Otomat tezgahları ve kendi tasarımı olan makine parkuru ile son hız devam ediyor.  

Yurtiçinde yaptığı yatırımlar ve hayata geçmeyi bekleyen projeleri ile yerini sağlamlaştıran CNR FLEX yurtdışına da yaptığı ihracatlar ile Avrupa’da da söz sahibi olmayı hedefliyor.

E-Bülten Kayıt