Danfoss, Soğutkan Haftası’nda En Güncel Gelişmeleri Aktaracak

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, geleneksel olarak gerçekleştirdiği Soğutkan Haftası’nı bu yıl 16-20 Eylül tarihleri arasında kutlayacak. Danfoss hafta boyunca dünyanın geleceğini ilgilendiren bu önemli konuda bilgilendirmeye ve dileyenlere çözümlerini tanıtmaya odaklanıyor.

Danfoss’un soğutkan değişimi için konuyla ilgili tüm kesimleri web seminerleriyle bilgilendirerek çözümlerini tanıttığı küresel etkinliği Soğutkan Haftası, bu yıl 16-20 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Web seminerlerinde yanıcı soğutucu akışkanların kullanımı, karbondioksit (CO2) teknolojisindeki yeni gelişmeler, işi etkileyen küresel trendler ve dönüştürmeye yardımcı olacak dijital araçlar başlıkları üzerinden canlı yayınlarla bilgi verilecek. Danfoss Türkiye web semineri, 19 Eylül Perşembe günü 11.00-11.45 saat aralığında Danfoss Teknik Destek Müdürü Adnan Güney’in Türkçe sunumuyla gerçekleşecek. Siz de https://attendee.gotowebinar.com/register/6101021098935297795 linkinden kayıt olarak web seminere katılabilir merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

E-Bülten Kayıt