Doğu İklimlendirme, Ev Tipi Isı Geri Kazanım Cihazlarını İngiltere’ye İhraç Ediyor

İklimlendirme sektörünün inovatif markası Doğu İklimlendirme, Ev Tipi Isı Geri Kazanım Cihazlarını İngiltere’ye ihraç ediyor.

En son İspanya’ya ihraç edilen Ev Tipi Isı Geri Kazanım Cihazlarını, Haziran sonunda İngiltere’ye ihraç edecek olan Doğu İklimlendirme, bir çok Avrupa ülkesinde önemli referans projelere imza atmaya ve global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

İngiltere için gerekli tüm kaçak, kapasite ve performans testlerini başarıyla geçen ürünün ilk siparişi Mayıs ayında alınırken ilk sevkiyat Haziran ayı sonunda gerçekleşecek. FOUR HOME ev tipi ısı geri kazanım cihazları Doğu İklimlendirme’nin yakın zamanda devreye aldığı üretim bandında seri üretim yöntemiyle üretiliyor.

FOUR HOME modeli ev tipi ısı geri kazanım cihazları, duvar ve tavan tipi olmak üzere iki farklı tipte ve 350 m3/h ile 850 m3/h debi aralığında üretiliyor. A+ enerji sınıfına sahip cihazlar, ErP 2018 regülasyonuna tam uyumlu olarak tasarlanıyor. Müşteri talebine göre sıcaklık, nem, basınç ve CO2 sensörleri ile kontrol edilebilen cihazlar, wireless kontrol imkanı da sunuyor. Opsiyonel olarak F7 filtre, elektrikli ısıtıcı, dx/ısıtma/soğutma bataryası da eklenebilen ev tipi ısı geri kazanım cihazları, free cooling özelliği sayesinde 4 mevsim kullanılabiliyor.

E-Bülten Kayıt