FabricAir, Hava Kanalları ile Sunduğu İşlevsellik ve Şıklığı ISK-SODEX’te Tanıtacak

Tekstil kanallarının öncü markası FabricAir, 2–5 Ekim tarihleri arasında Tüyap İstanbul’da düzenlenecek olan ISK Sodex 2019 Fuarı’na katılmaya hazırlanıyor.

FabricAir fuarda; difüzörler, damperler, menfezler gibi donanımların kullanılmadığı, montajı kolay, paslanmayan ve nem tutmayan, projenin ihtiyacına uygun olarak tasarlanıp, üretilen akıllı hava çözümleri’ni tanıtacak.

FabricAir ‘in Türkiye’de yüzlerce tekstil kanal uygulaması gerçekleştirildiğine dikkat çeken FabricAir Turkey A.Ş. Genel Müdürü Fikret Şahin, kumaş kanalların eşsiz hijyen nitelikleri, homojen hava dağılımı, sessiz çalışması, hafif ve yıkanabilir olması sebebiyle Türkiye’de başta gıda işleme tesisleri, soğuk hava depoları, ilaç üretim tesisleri ve çeşitli sektörlerde üretim yapan sanayi tesislerinde sıklıkla tercih edildiğini bildirdi. FabricAir kumaş kanal sisteminin tüm beklentileri ekonomik bir şekilde sağlandığını aktaran Şahin, sistemin sonsuz tasarım olanakları, renk ve baskı seçenekleri sunması sebebiyle ofis, restaurant, kafe, otel gibi konfor uygulamaları için mimarlar ile daha sık çalışmayı hedeflediklerini söyleyerek ISK-SODEX 2019 Fuarı’ndan başarılı sonuçlar elde etmeyi beklediklerini iletti.

FabricAir, Akıllı Hava Çözümleri hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçileri 2. Salon D31 numaralı standında ağırlıyor olacak.

E-Bülten Kayıt