Gelişmekte Olan Güneş Enerjisi Sektöründe Eğitimlerin Lideri: “ÇATAKLI ENERJİ”

2018 yılının Ocak ayında Fotovoltaik Sistemler alanındaki eğitim platformunun Ar-Ge çalışmalarını başlatan Çataklı Enerji, itim Yönetim Sistemi ( Learning Management System ) platformunu hayata geçirdi.

Mayıs ayı eğitimleri için kayıtlarının devam ettiğini bildiren Çataklı Enerji, eğitimlerde kendi yayınladığı Fotovoltaik Sistemler ve Solar Termal Sistemler kitaplarını seslendirilmiş olarak ve PowerPoint sunum formatında paylaşıyor.  

Katılımcılar, her  bölümün sonunda Çataklı Enerji’nin uzman eğitmen kadrosu tarafından hazırlanan test sorularını cevaplandırdıktan ve başarılı olduktan sonra bir sonraki bölüme geçilebiliyor. Eğer test üzerinden geçer not alınamaz ise bölüm tekrarı uygulanıyor.

Fotovoltaik Eğitimin dersleri toplam 9 saat, Solar Termal Eğitimin dersleri ise 14 saat sürüyor.Katılımcılar, eğitim başlama tarihini kendi programlarına uygun olarak belirleyebiliyor. Katılımcıların eğitimine başladıktan sonra fotovoltaik derslerini 2 hafta, solar termal derslerini ise 3 hafta için de bitirmesi gerekiyor. Bu süre içinde belirli saatler arasında da canlı destek hizmeti sunuluyor. Ayrıca bazı dersler  haftanın belirli günlerinde canlı yayında işleniyor.

Tüm dersleri ve testleri başarılı bir şekilde tamamlayan katılımcılara DGS ve Çataklı’dan katılım belgesi veriliyor. Teorik eğitimi bitiren katılımcılar, Çataklı Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen  iki  günlük uygulamalı eğitime  katılmaya hak kazanıyor. Uygulama eğitimlerine katılanlara ayrıca katılım belgesi  de veriliyor.

Bilgi ve kayıt için 0216 452 0402 numaralı telefondan veya bilgi@catakl-enerji.com adresinden  Çataklı Eğitim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için ; https://ye-em.com/

E-Bülten Kayıt