GRUNDFOS ve Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim İçin Güçlerini Birleştiriyor

Dünyadaki su ve iklim sorunlarına çözüm üretmeye odaklanmış lider su çözümleri üreticisi Grundfos ve Yıldız Teknik Üniversitesi ortaklığıyla hazırlanan yeni nesil yetkinlik programı “ENGINEERING 360°” Grundfos Akademi bünyesinde başlıyor.

Eğitim programları ile her zaman sektörde öne çıkan Grundfos, şimdi de Yıldız Teknik Üniversitesi´yle birlikte her seviyedeki mühendis ve teknik profesyonel için yeni bir eğitim programı düzenliyor. ENGINEERING 360° programı ile mekanik mühendislik sektöründe çalışan ve bu konuda uzmanlıklarını geliştirmek isteyen profesyonellerin iş yapma becerilerini tüm yönleriyle geliştirmeleri hedefleniyor. Mühendisler ve teknik profesyoneller, katıldıkları programı Yıldız Teknik Üniversitesi Sertifikası ile belgeleme şansına sahip olacak.

ÇÖZÜM BULACAKSINIZ

Isıtma ve soğutma alanında yeni nesil teknolojik çözümler arayışına kaynak olacak 1.modül eğitim programı, katılımcıların teorik bilgileri pratik bilgiler ile birleştirerek yeni bir bakış açısı kazanmalarını sağlayacak. Mühendis ve teknik profesyoneller kariyerlerinde cevabını aradıkları problemleri Yıldız Teknik Ünivesitesi profesörlerinin tecrübesi ve Grundfos Ürün ve Satış Müdürlerinin deneyimleri ile çözüme ulaştıracak.

Katılımcılar mühendislerin alanlarında fark yaratmak için ihtiyaç duyduğu iletişim, problem çözme yeteneği gibi diğer yeterlilikleri dünyadaki son eğitim trendlerine göre hazırlanmış içeriklerle tamamlama fırsatı bulacaklar.

TEKNİK YETERLİLİK MODÜLÜ

4 gün ve toplamda 8 saat olmak üzere online gerçekleştirilecek eğitim programından oluşacak teknik yeterlilik modülü; Tüm Havalı İklimlendirmede Sulu Isıtma ve Soğutma Sisteminin temel bileşenleri kapsamında Termodinamik-Isı Transferi-Akışkanlar Mekaniği Temellerini kullanarak, enerji optimizasyonuna yönelik vaka analizlerini içerecek bir eğitim programından oluşacak.

Ücretsiz olarak organize edilen ve katılımın sınırlı olduğu programın detaylarını incelemek vekayıt olmak için; Grundfos Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Programda eğitim verecek eğitimciler;

Prof. Dr. Ş. Özgür ATAYILMAZ    Yıldız Teknik Üniversitesi – Makine Fakültesi

Prof. Dr. Hakan Demir  Yıldız Teknik Üniversitesi – Makine Fakültesi

Dr. Mustafa Kemal SEVİNDİR Yıldız Teknik Üniversitesi – Makine Fakültesi

E-Bülten Kayıt