Hassas Filtrelerin Testi İçin Kullanılan Test Cihazı, Türkiye’de İlk Kez “MGT Filtre”de

Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen ISK-Sodex Fuarı’na özel standıyla katılan MGT Filtre, yine başarılı bir fuar geçirdi. ISK-Sodex Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayan MGT Filtre, son teknoloji ile üretilen filtreleri hakkında bilgiler verdi.

MGT Filtre Genel Müdürü Onur Töngüt, ISK-Sodex Fuarı ve MGT Filtre’deki gelişmeler hakkında bilgiler verdi. Töngüt yaptığı açıklamada; “MGT Filtre, hava filtreleri konusunda gelişmiş teknolojileri üretim hatlarına uygulayarak pazara, yüksek kalite standartlarında filtreler sunuyor. MGT Filtre’de, filtrasyon sistemlerinde standartlara uygunluk ve pazar memnuniyeti temel hedef olarak kabul edilir. Bu anlayışla pazarlama faaliyetlerini yürüten MGT Filtre, ISK-Sodex İstanbul 2019 Fuarı’nda iklimlendirme cihazları için son teknoloji ile ürettiği filtrelerini sergilediği standında uzmanlardan büyük ilgi gördü.” dedi.

Töngüt, MGT Filtre standında sergilenen son teknoloji filtrelere özellikle yurt dışından gelen ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiğini ve yabancı ziyaretçilerle kurdukları temasların kendileri için önemli olduğunu belirtti. ISK-Sodex Fuarı’nın MGT Filtre açısından memnuniyet verici olduğunu, burada kurulan bağlantıların daha sonra işbirliklerine dönmesi için çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini söyledi.

MGT Filtre olarak, kalite standartları için sürekli yatırım yaptıklarını beliren Töngüt; “Yürürlükten kaldırılan Hassas Filtre standardı EN 779’un yerine gelen ISO 16890 standardına uygun olarak MGT Filtre Çerkezköy Fabrikasında üretimden sonra filtrelerin testlerinin gerçekleştirildiği yeni test sistemini devreye aldık. Bu test cihazı ile müşterilerimize şahitli test imkanı sağladık . Sodex Fuarı’da test sistemimizi ve yeni ürünlerimizi tanıtmak için iyi bir fırsat oldu. Standımızı ziyaret eden sektör profesyonellerini, teknoloji yatırımlarımızı yakından görmeleri için Çerkezköy’deki Tesislerimize davet ettik.”dedi.

E-Bülten Kayıt