İMBAT Hassas Kontrollü Klimanın Yeni Adresi “Günöz Tekstil”

Malatya’da bulunan ve 1996 yılından bu yana Türk tekstil sektöründe faaliyet gösteren Günöz Tekstil’in laboratuvarlarının iklimlendirmesinde İmbat markalı ürünler tercih edildi. 33000 metre kare kapalı alanda üretimini sürdüren Günöz Tekstil fabrikasının laboratuvarları, Eco-Design kriterlerine uygun olarak yüzde yüz yerli tasarımla üretilen yüksek verimli İmbat hassas kontrollü klimalar ile iklimlendirilecek.

İmbat hassas kontrollü klimalar, istenen termal değerde ve +/-%1°C’ye kadar tolerans ile, ortam bağıl nem oranını ise istenen oranda ve +/-%2 RH’ye kadar tolerans ile sağlanmaktadır. EC veya AC plug fanlı modeller ile değişken hava debisi ve düşük enerji sarfiyatı sağlayan cihazlar, günlük ve haftalık programlama ve tam otomatik çalışma imkanı sağlayan gelişmiş elektronik kontrol paneli ve uzaktan kumanda ile bina yönetim sistemine bağlanabilme özellikleri sayesinde yüksek nitelikli özelliklere sahiptir.

2001 yılından bu yana ihtiyaç alanlara yönelik olarak çevreye duyarlı nitelikte üretilen ve dünyada 50’den fazla ülkeye ihracatı gerçekleştirilen İmbat hassas kontrollü klima, tekstil sektörüyle birlikte; laboratuvarlar, veri merkezleri, bilgisayar ve telekomünikasyon sistemleri, pano odaları, elektrik-elektromekanik ekipman odaları ve müze gibi özel alanların iklimlendirmesinde aranan bir marka olma özelliğini korumaktadır.

E-Bülten Kayıt