İmbat Ürünleri Avusturya’da

İnovatif iklimlendirme sistemleri ile Avrupa pazarında her geçen gün daha geniş bir alana ulaşan İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, Avusturya’da özel bir projeye uygun olarak tasarlanan toplam 930 kW soğutma kapasiteli kondenser üniteleri ile endüstriyel bir tesisin proses soğutmasını sağlayacak.

Ar-Ge odaklı üretim anlayışıyla geliştirdiği yüksek verimli ve çözüm odaklı ürünleri güçlü tasarım ekibi ile hazırlayan İmbat, tamamen özgün tasarımlı ve kendi üretimi olan ürünleri ile Türk mühendisliğini dünyaya ulaştırıyor. Dünyada yedinci Türkiye’de ise tamamen yerli tasarıma ve Eurovent sertifikasına sahip ilk çatı tipi klimanın da sahibi olan İmbat, %100 yerli sermayeyle sunduğu yüksek verimli ürünleriyle projelere değer katıyor.

İmbat’ın yurt dışı bağlantılı çözüm ortakları ile tamamladığı projede, Avusturya’da endüstriyel tesis projesi için üretilen iki adet kondenser ünitesi toplamda 930 kW soğutma kapasitesine sahiptir. Kondenser ünitelerinin her biri bağımsız iki devreli, scroll multi kompresörlü, değişken kondenser fan debisi ile oransal olarak kontrol ediliyor. İmbat kondensing üniteleri, desuperheater eşanjörleri ile yüksek verimli olarak hizmet veriyor.

İmbat, doğru projeye doğru çözüm sunarak hem iç hem dış pazardaki çözüm ortakları ve distribütörlerine Avrupa standartlarında, yüksek verimli ürünler sunarak hem ülkemize hem de dünyaya kazanç sağlamaya devam ediyor.

E-Bülten Kayıt