Immergas’ın Hayatınızı Kolaylaştıran Monoblok Serisi Kullanım Suyu Isı Pompası Rapax, Çevreci ve Tasarruflu !

Isıtma-Soğutma ve Sıcak Su çözümleri ile #ÜçDerdeDeva olan Immergas’ın Isı Pompaları ürün grubundan Monoblok Isı Pompası Rapax; sıcak su konforuna ihtiyaç duyan her mekâna yüksek standartlı çözüm sunuyor.

Immergas’ın Monoblok Isı Pompası Sistemleri; dünyada kabul gören en çevreci ve tasarruflu teknoloji olarak tüketicisine sürdürülebilir ve yeşille dost bir dünyanın kapılarını açıyor… Isı pompası ürün grubunda yer alan RAPAX, sıcak kullanım suyu üretiminde yine Avrupa teknolojisi farkını ortaya koyan Immergas, bu ürünüyle tüketicisine hijyen, tasarruf ve konforu bir arada sunuyor. Evsel sıcak kullanım suyu üretimi için doğalgaz ve termal solar panel kullanımını da tamamen ortadan kaldıran RAPAX, yenilenebilir enerji kaynaklarıyla tasarruf ederek sıcak su üretmek için en ideal çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek tasarrufla, kullanıcısına yatırım değerini geri ödeyen RAPAX, fotovoltaik paneller ile üretilen elektriği kullanabilecek özelliklerle de donatılmış durumda. Bu özelliği sayesinde işletme maliyetlerini oldukça aşağılara çekmesiyle de kullanıcısına büyük avantaj sağlıyor.

Monoblok Isı Pompası RAPAX; Duvar Tipi ve Yer Tipi olmak üzere farklı mekanlara göre seçenekler sunuyor. RAPAX, kompakt ölçüleri ile bir garaja, çamaşır odasına veya bir depoya kolayca monte edilebiliyor. Ayrıca son derece sessiz çalışma prensibi ile olduğu mekanlarda kendini unutturuyor. Bir evin veya bir işletmenin tüm sıcak su ihtiyaçlarına cevap verebilen RAPAX, özellikle evler, restoranlar, kuaför salonları  vb. mekanlarda ilk yatırım maliyetinin çok üzerinde tasarruf sağlayarak akıllı bir yatırıma dönüşüyor.

Yüksek tasarruf, hijyen ve konfor RAPAXta bir arada!

Son teknoloji ürünü RAPAX, termal güneş enerji sistemlerine mükemmel bir alternatif oluştururken, 100 ve 270 LİTRE 3 model izolasyonlu ve emaye kaplı hijyenik çelik depolama özelliği ile konfor, hijyen ve tasarrufu da bir arada sunuyor! Sırf bu özelliği ile dahi hijyeni ön planda tutan çocuklu aileler için iyi bir sıcak su çözümü oluşturuyor.

RAPAXın kullanıcı dostu kumanda paneli ve fonksiyonları;

Kolay kullanım sağlayan yeni entegre kumanda paneli; ısı pompasının çalışma sürelerini veya elektrik takviyesi ile enerji tüketimini kWh cinsinden ve anti lejyonella (bakteri önleme) fonksiyonunun ayarlanmasını sağlamaya olanak veriyor. AUTO, ECO, BOOST, MANUEL, TATİL olmak üzere 5 ana çalışma modu bulunan kumandası ile Rapax tüketicisine; kendisinden beklenilenden çok daha fazla konfor sunuyor.

Son derece gelişmiş özelliklerle donatılan RAPAX’ın öne çıkan başlıca özellikleri ise şöyle; duvara veya yere monte edilebiliyor, 100 litre ve 270 litre depo hacmi seçeneklerine ve buna karşılık çok düşük ses seviyesine sahip, PV panel kontağı bulunuyor, çevre dostu bir teknolojiye ve geniş çalışma aralığına (-5 ila +43 °C) sahip, maksimum kullanım suyu sıcaklığı 62 °C’ye kadar çıkıyor.

Doğa dostu, çevreci ve tasarruflu RAPAX hakkında daha fazla bilgi için: www.immergas.com.tr

#ÜçDerdeDevaIsıPompaları

E-Bülten Kayıt