Marsan Tekstil İşletmeleri de DUYAR Pompa Diyor!

1950 yılından bu yana ACEKA Holding bünyesinde Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren Marsan Tekstil İşletmeleri, Duyar Pompa ürünlerinden DNP Serisi Yatay Uçtan Emişli Pompa kullandı.

Türkiye’nin önde gelen köklü tekstil kuruluşları arasında yer alan, aylık 850 ton kapasite ile spor giyime yönelik ileri teknoloji ile mikro polyester- fonksiyonel kumaş üretimi gerçekleştiren Marsan Tekstil fabrikasında DNP 100-315 Yatay Uçtan Emişli 110 kw elektrik motorlu 1 adet asıl, DNP 100-315 Yatay Uçtan Emişli 125 kw dizel motorlu (eşanjörlü) 1 adet yedek olmak üzere 2 adet yangın pompası ile tesisat kaçaklarını gidermek üzere 1 adet jokey pompa seti kullanıldı. NFPA 20 standartlarına uygun olarak seçilen pompaların çarkları bronz döküm, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır.

Duyar Pompa’dan yapılan açıklamada; “Türkiye’de hem de dünyada bu konuda sayılı üretici ve ihracatçılar arasında bulunan, sadece üretmeyen aynı zamanda Ar-Ge çalışmalarıyla da tekstil sektörüne öncülük eden Marsan Tekstil İşletmelerinin, yangın güvenlik alanında ürünlerimizi tercih etmesinden gurur duyuyoruz.”

E-Bülten Kayıt