Prestijli Projelerin Çözüm Ortağı : “Pa- Flex Kauçuk”

Akışkan kullanılan tesisat borularında dış koşulların etkisiyle oluşan yoğuşmanın önüne geçebilmek ve ısı kayıplarını minimize edebilmek için kullanılan Pa-Flex Kauçuk boru ürünleri, prestijli projelerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Sakarya’nın en prestijli ofislerinden Cadde 54, yüksek yalıtım sağlayan  Pa Flex Kauçuk  Boru ürünlerini tercih eden prestijli projeler arasında yerini aldı.  Turkmall ve YU Group tarafından inşa edilen proje,  52 dönümlük arazi üzerinde hayata geçiriliyor. Proje kapsamında 4-5 katlı bloklarda ofis, home ofis, studio rezidans, çarşı ve cadde mağazaları yer alıyor. 79 cadde mağazası, 1 adet 78 mağaza içeren çarşı, 470 adet ofis ve rezidans, 450 adet studio rezidans ve yaklaşık 1500 araçlık otopark bulunan projede yüksek buhar difüzyon direnci, elastik ve kopmaya dayanımlı yapısı ile Pa-Flex Kauçuk boru ürünleri tercih edildi.

Pa-Flex Kauçuk boru ürünlerini tercih eden bir diğer proje de İstanbul Silivri’de hayata geçirilen Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü. Emekli vatandaşlarımıza sağlık, hobi, sosyal alanlarda katılım sağlayabilecekleri bir konseptte tasarlanan proje Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki emsalleri incelenerek oluşturuldu. 100 dönüm arazi üzerine 614 ev bulunan projede ısıtma-soğutma ve klima hatlarında Pa-Flex elastomerik kauçuk boruları tercih edildi.

Bu projelerin yanı sıra renovasyonları yapılan Konya Selçuk ve Necmettin Erbakan Üniversiteleri’nde de yine Pa-Flex levha, boru ve ticari ürünler kullanıldı.

E-Bülten Kayıt