HVAC 360

Multipor İle Mantolama Yaptırmanın Tam Zamanı

Türkiye, koronavirüs tedbirleri kapsamında kış aylarını evinde geçirmeye hazırlanıyor. Evde daha çok zaman geçirdiğimiz, iş ve eğitimin ağırlıklı evden sürdüğü bu dönemde, soğuklar bastırmadan Multipor Mantolama Sistemi ile ısı yalıtımı yaptırmanın tam zamanı.

Kombinin Mucidi Vaillant’ın Logosu Yenilendi

İklimlendirme sektöründe kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Vaillant, logosunu yeniledi. Teknolojinin başrolde olduğu günümüz dünyasının beklentilerine uygun olarak dönüştürülen logoda ünlü Vaillant Tavşanı daha genç görünümüyle evlere kalite, konfor ve tasarruf getirmeye devam ediyor.

Rahat Bir Kış İçin Kombi Bakımı Şart!

Kış soğuklarına az bir süre kala kombi kullanıcılarının beklediği geleneksel ‘Daikin 5 Kritik Nokta Bakımı’ kampanyası başladı. Daikin ve Airfel markalı kombileri kapsayan ve 15 Ekim-15 Aralık 2020 tarihleri arasında devam edecek olan indirimli bakım kampanyası ile kombi performansı için en önemli 5 noktanın bakımı yapılırken, cihazınızda bir dizi kontrol ve ayar da gerçekleştirilmiş olacak. Bu süre zarfında ‘indirimli’ olarak hizmet alacak kullanıcılar kombilerini yıllar boyunca ilk günkü verim ve tasarruf oranlarıyla kullanabilecekler. Bilindiği üzere verimlilik ve güvenlik açısından büyük önem taşıyan periyodik bakım, cihazın ömrünü uzatırken onarım ve işletme maliyetlerini de büyük oranda düşürüyor.

“Türkiye Enerji Sektöründe STK’ların Rolü” Masaya Yatırıldı

ELDER Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen:
“2014-2020 döneminde, EPDK desteği ile sektörümüzde gerçekleştirilen 194 Ar-Ge projesinin hayata geçirilmesine önemli katkı sağladık.”
“Dünyanın en büyük enerji topluluğu IEEE tarafından 2021 Eylül ayında İstanbul’da gerçekleştirilecek “Üretim, İletim ve Dağıtım” Konferansına ELDER “Destekçi” sıfatıyla katkı sağlayacak.”

VİKO Parafudrlar, Evden Çalışmada Yüksek Koruma Sağlıyor

Dünyamızda ve ülkemizde etkili olan güncel koşullar nedeniyle birçok insan işlerine home office yöntemi ile evlerinden devam ediyor. Aynı şekilde hemen hemen herkes, dünyayla ve hayatla bağlantılarını evdeki elektronik cihazlarla sağlıyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri Panasonic Life Solutions Türkiye tarafından üretilen, yüksek kaliteye sahip VİKO marka parafudrlar, işlerin kesintisiz sürmesi ve hayat akışının devam edebilmesi için üstün çözümler sunuyor.

Kombiniz Kışa Hazır mı?

Türkiye’de, 5 yıl garantili LOGIC kombilerin satışını yapan ve servis desteği sunan Termo Teknik’in Servis Yöneticisi Ali Bayramoğlu , yaklaşan kış öncesi kombi bakımlarının yaptırılmasının önemine dikkat çekti.

Şiddetli Yağmurlarda Cihazlarınızı Legrand ile Güvenceye Alın

Çocuklarımızın uzaktan eğitimi, evden çalışma süreçleri hayatımıza girdiğinden beri elektronik cihazların varlığı evlerimizde arttı. Legrand’ın parafudr korumalı ürünleri sonbaharın gelmesiyle birlikte yıldırımların meydana getirdiği aşırı gerilimlere karşı evinizdeki tüm elektronik cihazları tam anlamıyla korur.

FORM Şirketler Grubu’nda Üst Düzey Atama

Türkiye’de iklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form Şirketler Grubu’nun Japon Mitsubishi Heavy ile ortaklığı bulunan iştiraki Form MHI Klima Sistemleri’nde üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Uğur Bayülgen, Form MHI Klima Sistemleri şirketinde VRF Satış Müdürü görevine getirildi.

Binalarda “Enerji Verimliği” İçin Mantolama Tercih Edin

Avrupa’nın mantolama devi Baumit, doğru mantolamayla yapılarda yüzde 50 oranında enerji tasarrufu sağlamanın mümkün olduğunu belirtiyor. Enerji verimliliğine dikkat çeken Baumit, konut ve iş yerlerindeki ısı yalıtımının dünyada küresel ısınmanın engellenmesindeki en önemli gündem maddelerinden biri olduğunun altını çiziyor.

Cafe ve Restaurant Isıtmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler !

Yaklaşan soğuklarla birlikte cafe ve restaurantlarda kışa hazırlıklar başladı.
30 yılı aşkın geçmişiyle ısıtma sektörünün öncü markası olan Çukurova Isı,cafe ve restaurantların ısıtmasında kullanılacak teknolojilerin seçiminde
dikkat edilmesi gereken hususlar ve piyasadaki ısıtma teknolojileri konusunda yatırımcı ve işletmecileri uyardı.

E-Bülten Kayıt