Systemair HSK, Yeni Teknolojileri ve Çevreci Yaklaşımlarıyla ISK-SODEX Fuarı’ndaydı

Systemair HSK, 2-5 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve Avrupa’nın en büyük iklimlendirme sistemleri fuarlarından biri olan ISK-SODEX İstanbul 2019 Fuarı’nda yeni dijital çözümlerini ve sürdürülebilirlik anlayışını ziyaretçilerle paylaştı.

Systemair HSK, yüksek sıcaklık şartlarında çalışmaya uyumlu olarak tasarlanan yeni ekoloji ünitesi VOClean HT ve düşük enerji tüketimiyle konforu bir araya getiren FLCompact entegre ısı pompalı klima santralini ziyaretçilerin beğenisine sundu. Systemair ürün ailesinin yeni üyesi FLCompact, R410A, soğutucu akışkan ile çalışması nedeniyle sürdürülebilirlik hedeflerine de uyum sağlıyor.

Systemair HSK’nın ISK-Sodex kapsamında sergilediği bir diğer çözüm ise dijital yeniliklerinden biri olan ve retrofit çalışmalarını anlatan uygulamaydı. Eski bir klima santralinin komponentlerini yenileyerek, işletme maliyetinin eş zamanlı olarak nasıl düştüğünü ve yatırım geri dönüş süresini gözlemleyebildiği gösteren Retrofit uygulaması, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Systemair HSK’nın standında düzenlediği bilgi yarışmasında ziyaretçiler; teknik bilgi, sürdürülebilirlik, yeni teknolojiler, Systemair ve İsveç gibi konulardaki bilgilerini yarıştırdılar. Dört günlük fuarın sonunda her günün ilk üç yarışmacısına sürpriz ödüller verildi.

E-Bülten Kayıt