Tema İstanbul’un Havuz İklimlendirmesinde ki Tercihi: İmbat

Tema İstanbul projenin, kapalı havuzlarının iklimlendirmesinde İmbat markalı “havuz nem alma santralleri” tercih edildi.

Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu tarafından İstanbul‘un Avrupa yakası Atakent Bölgesi’nde 1.5 milyon metrekare alan üzerinde yerleşim, eğlence ve sosyal yaşam alanını bütünleştiren özel bir proje olan Tema İstanbul, kapalı havuzların iklimlendirmesi için İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri’ni tercih etti.

İmbat havuz nem alma santralleri; kapalı yüzme havuzları, kurutma prosesleri ve nem alma ihtiyacı duyulan alanlarda; nem alma ve iklimlendirmeyi sağlamak, sağlıklı iklimi yüksek verimlilikle sunmak için özel olarak üretiliyor. İmbat havuz nem alma santralleri; filtreleri, ısı geri kazanım hücresi (ısı borusu, plakalı veya tamburlu), direk genleşmeli evaporatör, ısı pompası kondenser serpantini, karışım/üfleme/emiş/damperleri, isteğe bağlı olarak susturucuları, yoğuşma tavaları, damla tutucuları, dahili veya harici güç ve kumanda panosu, bağımsız ısı pompası devreleri, yüksek verimli scroll kompresörleri, ilave üç yollu vanası üzerinde sıcak sulu bataryası, gerekli durumlarda elektrikli ısıtıcısı ve tüm aksesuarları ile paket halde, ihtiyaca göre yatay veya dikey tipte tasarlanıyor.

Tam 28 yıldır,  sektöründe ilklere imza atan İmbat, yüzde yüz yerli tasarımlarıyla hem projelere kazanç sağlıyor hem de insana ve doğaya duyarlı ürünler sunuyor.

E-Bülten Kayıt