Vira Isı ve Yeditepe Üniversitesi İşbirliği !

Buhar Kazanı Otomasyonları konusunda Türkiye’nin ilk üreticisi ve öncü firması olan Vira Isı, kapılarını Yeditepe Üniversitesi’ne açtı.

Kurulduğu günden bu yana üniversite-sanayi işbirliğine önem veren, sahip olduğu sektörel bilgi, know-how ve sosyal imkanlarını üniversitelerle paylaşan Vira, bu yıl Yeditepe Üniversitesi öğrencileri ile ortak bir proje yürütmeye başladı.

Vira Isı Genel Müdürü Emre Cengiz, Yeditepe Üniversitesi mühendislik fakültesi öğrencileri ile başlatmış oldukları çalışmanın temelinde, kalite-kontrol ve ürün geliştirme bulunduğunu açıkladı. İnovatif ürünleri ile önemli referans projelere imza attıklarını belirten Cengiz, “Vira, kalitesi ile bilinen bir marka olsa da kaliteye yatırım yapmaya devam edecek. Çünkü önceliğimiz sürdürülebilir ve yüksek müşteri memnuniyeti sunan ürünler geliştirmek. Gelmiş olduğumuz noktadan daha ileriye gidebileceğimize inanıyoruz. Üniversiteler ile geliştirdiğimiz işbirlikleri hem markamızı hem de sektörümüzü daha ileriye taşıyacak. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz projeler, AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımıza yön veriyor. Umuyorum, Vira olarak üniversitelerle ortak yürüttüğümüz projeler, diğer üniversite ve özel sektör temsilcilerine de örnek olur” dedi.

E-Bülten Kayıt