Yenilenen “LOWARA SCUBA” Serisi ile Güvenli Su Temini!

SCUBA serisi 11,5 m3/h ve 100 mss’na kadar uygulama alanı sunabilen yüksek performanslı 5” paslanmaz çelik keson kuyu dalgıç pompalardır.

Aşınmaya dayanıklı çarkı ve korozyonun fazla olduğu uygulamalar için anot kiti opsiyonu sayesinde güvenli su temini sağlar.

Kuru çalışma özelliği sayesinde kuyu veya tank dışında sessiz çalışma özelliğine sahip “SCUBA DRY” versiyonu ile evsel, hafif ticari ve tarımsal su tedariğine ideal çözümler sunar. Göletler, göller, hendekler ve sarnıçlardan su temini, bahçe sulama veya yağmur suyu tahliyesi için uygundur.

WRAS içme suyu sertifikasına sahip olan SCUBA, istendiğinde hidrofor olarak kullanılabilir. Ayrıca mikro işlemcili frekans kontrol cihazı Hydrovar® ile de çalıştırılabilmektedir.

Yüksek verimli hidrolik tasarımı ve % 100 geri dönüştürülebilir karton ambalajı sayesinde sürdürülebilirliğe katkı sağlayan SCUBA, kolay kurulum ve işletme özellikleriyle konforlu bir kullanım sunar.

Dalgıç pompa konusunda standartları belirleyen LOWARA, yenilenen SCUBA serisi ile sistemlere yüksek verimli çözümler sunmaya devam ediyor.

E-Bülten Kayıt