Türkiye’nin Dünyaya Açılan Yeni Kapısı GALATAPORT’un Yangın Güvenliği “Norm Teknik” Garantisinde!

Türkiye`nin Dünyaya Denizden Açılan Kapısı Galataport’un yangın güvenliği, Norm Teknik A.Ş.’nin temsilcisi olduğu ABD menşeli Xylem ITT-AC Fire Pump markalı UL listeli FM onaylı “yangın pompaları”, GLOBE Fire Sprinkler Corporation firmasının UL listeli ve FM onaylı “Sprinkler Sistemi” ve Normeks markalı “Yangın Dolapları” ile sağlanacak.

İstanbul’un geçmişi ile geleceğini buluşturacak olan ve 400 bin m2 alan üzerine inşa edilen  Galataport’un, 1.2 km’lik sahil şeridi ile yılda 7 milyonu yabancı olmak üzere toplam 25 milyon turiste ev sahipliği yapması hedefleniyor. “Türkiye`nin Dünyaya Denizden Açılan Kapısı” olma özelliği taşıyan Galataport’un yangın güvenliği Norm Teknik tarafından sağlanacak.

23 yıllık sektör tecrübesi, uluslararası ve yerel standartlara uygun olarak hayata geçirdiği birçok yangın projesi ile sektöre yön vermeye devam eden Norm Teknik A.Ş., dünya çapında saygınlığa sahip markalarla yürüttüğü iş birlikleri sayesinde projelerin ihtiyacına uygun ürünleri, hızlı tedarik ağıyla temin ediyor.

Norm Teknik A.Ş.,Galataport Projesi’nde: Yangın Pompaları, Sprinkler Sistemi ve Yangın Dolapları ile yangın güvenliğini sağlayacak.

İstanbul’un tarihi açıdan eşsiz bir konumunda yer alan proje, toplamda 52 bin m2`lik mağaza ve yeme içme alanları, 42 bin m2`lik ofis, finans ve bankacılık merkezlerinin yanı sıra 2 müze ve 1 otele de ev sahipliği yapıyor. Projede Norm Teknik A.Ş.’nin Yangın Pompa Grubunda temsilcisi olduğu ABD menşeli Xylem ITT-AC Fire Pump markalı UL listeli FM onaylı yangın pompaları, GLOBE Fire Sprinkler Corporation firmasının UL listeli ve FM onaylı Sprinkler Sistemi ve Norm Teknik A.Ş.`nin tescilli markası Normeks markalı Yangın Dolapları kullanılacak.

Türkiye turizmine yeni bir soluk getirecek olan projenin Kruvaziyer Limanı’nın dünyada ilk kez uygulanan özel bir teknik sayesinde zemin altında toplam 29.000 m2’de kurgulanarak Akdeniz`den Karadeniz`e kadar geniş bir coğrafyada kruvaziyer turizmini canlandırması ve ülke turizmine ivme kazandırması hedefleniyor.

E-Bülten Kayıt