12. Geleneksel ETMD Gecesi 24 Eylül 2021 Tarihinde Gerçekleşti!

24 Eylül 2021 Cuma günü 12. si düzenlenen ETMD Geleneksel Gecesi, Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerinde gerçekleşti. ETMD gecesine sektörün önde gelen firma temsilcileri yoğun katılım sağladı. Gece kokteyl ile yapılan karşılamanın ardından salonda gerçekleşen yemek ile canlı müzik eşliğinde devam etti.

ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa CEMALOĞLU, hoş geldiniz konuşmasının ardından, ülkede yaşanan sektörel gelişmelere değindi. ETMD’ nin yeni projeleri hakkında bilgilendirme yapan CEMALOĞLU, çocuklar için hayata geçirilecek olan proje kapsamında davetlileri, Efe ve Derya ile tanıştırdı. Efe ve Derya için ileriki süreçlerde açıklama yapacaklarını belirtti.

CEMALOĞLU’nun konuşmasının ardından; EMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kardelen KAMİŞLİ, Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.S. Genel Müdürü Sn. Annika KLAR ve Genel Müdür Yardımcısı Sn. Belkıs ERTAŞKIN, Schneider Elektrik Güç Sistemleri İş Birimi Orta Doğu ve Afrika Bölge Direktörü Sn. Bihter ÜNLÜSOY ve YTÜ Prof. Dr. Ozan ERDİNÇ geceyle ve kendi başarılarıyla ilgili konuşmalarıyla katılımcılara renkli anlar yaşattı.
Sonrasında gecenin düzenlenmesine katkı sağlayan sponsorlara plaketleri takdim edildi. Plaketler, derneğin yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.
Sponsor Firmalar :
ABB, ARTE TEKONOLOJİ, BBM PANO, BİRTAŞ, CİHAN ELEKTRİK, EAE, EEC, EFFE ELEKTRİK, MEPA ENERJİ, NEOCOM, OMEGA, PROPAN, TÜRK PRYSMIAN, SCHNEIDER, SİGMA, SİNERJİ, TEKSAN


E-Bülten Kayıt