Üntes, İstanbul Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu

Üntes, 27.Kasım’da İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde düzenlenen “22. Makine ve Teknoloji Günleri” kapsamında makine mühendisliği öğrencilerine; “Klima ve Soğutma Sistemlerinde Enerji Verimliliğinin Dünü, Bugünü ve Yarını” başlıklı bir seminer verdi. Seminer, Üntes Ar-ge Merkezi Yöneticisi Bekir Cansevdi ve İhracat Bölge Yöneticisi Safa Ayhan’ın katılımlarıyla düzenlendi.

Üntes İhracat Bölge Yönetici Safa Ayhan; üniversite öğrencileri ile bir araya gelmekten çok mutlu olduklarını ve bu tarz etkinliklere katılım göstererek, gelecekte iklimlendirme sektöründe istihdam edilecek öğrencilere katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti. ÜNTES AR-GE Merkezi Yöneticisi Bekir Cansevdi ise: Mart 2017 tarihinden itibaren Türkiye’nin 400. Ar-Ge merkezi olarak faaliyetlerine devam ettiklerini söyledi. Cansevdi, enerji verimliliğinin geleceğimiz için çok hassas ve önemli bir konu olduğuna dikkat çekerek, firma olarak yüksek enerji verimli üretim felsefesi doğrultusunda çalışmalarına devam ettirdiklerini vurguladı.

Seminerin sonunda “22. Makine ve Teknoloji Günleri” etkinliğine katkılarından dolayı Üntes ekibine, teşekkür plaketi takdim edildi.

E-Bülten Kayıt