3 Asırlık Buderus Uzmanlığının Hikayesi Bu Filmde!

Zamanın ötesinde ısıtma sistemleriyle onu seçenlerin hayatına sıcaklık katan, mavi gezegenimizin geleceğini koruyan Buderus’un 3 asırlık uzmanlığını anlatan yeni reklam kampanyası yayına girdi.

Isıtmanın uzman markası Buderus, “Bu Buderus. Bu Uzmanlık Başka Kimde Var?” sloganıyla geliştirdiği yeni reklam kampanyasında, zamanın ötesinde ısıtma sistemleriyle onu seçenlerin hayatına sıcaklık katan, mavi gezegenimizin geleceğini koruyan çevre dostu bir marka olmanın hikayesini anlatıyor. 

Dünyada 3 asırlık uzmanlığa sahip sayılı markalardan biri olan Buderus yeni reklam kampanyasında hem geçmişten geleceğe uzanan hikayesini gözler önüne seriyor hem de köklü geçmişinden aldığı güçle enerji verimliliği ve yüksek performansıyla yıllara meydan okuyarak mavi gezegeni koruduğunun altını çiziyor.

Kombinin uzmanı Buderus’un bu bilinç ve duyarlılıkla hazırladığı yeni reklam kampanyası, televizyon, online TV, Google reklamları, radyo spotu, sosyal medya, Youtube gibi farklı mecralarda tüketicilerle buluşuyor.

Enerji verimliliği ve yüksek performans

Buderus, her türlü bireysel ve ticari ısıtma ihtiyacı için özelleştirilmiş sistem çözümleri sunuyor. Tüm Buderus ürünleri enerji verimliliği, yüksek performansı, tasarımı ve çevre dostu özellikleriyle farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılarken, hep bu 3 asırlık uzmanlığın izlerini taşıyor.

3 asır boyunca süregelen sistem uzmanlığıyla geleceğin teknolojisini bugünden yaşatan Buderus, yeni reklam filminde, “Bu uzmanlık başka kimde var?” diye soruyor…

Reklam filmini izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=fmYgnpRitdw

Detaylı bilgiye https://www.buderus.com/tr/tr/hizmetler/bubuderuskombi/  adresinden ulaşabilirsiniz.

Buderus Reklam Filmi Künyesi:

Reklamveren: Buderus Türkiye

Reklamveren Yetkilisi: Ali Aktaş, Gizem Kutlu

Reklam Ajansı: Ultra

Yapım Şirketi: Kala Film

Yönetmen: İrem Kılıçal

Yapımcı: Melisa Akbaba

Post Prodüksiyon: Roots

Müzik: 3k1a

E-Bülten Kayıt