AFS, Hamburg SMM 2022 Uluslararası Denizcilik Fuarı’nda

AFS, 06 – 09 Eylül 2022 tarihleri arasında Hamburg Almanya’da düzenlenen SMM 2022 Uluslararası Denizcilik Fuarı’na katıldı.

Bu yıl 30.su düzenlenen ve dünyanın en önde gelen gemi yapımı ve denizcilik fuarlarından biri olarak görülen SMM fuarına, makine aksamı üreticilerinden tedarikçilere, armatörlerden finans uzmanlarına kadar gemicilik ve açık deniz piyasasıyla ilgilenen çok çeşitli ziyaretçi kitlesi katılım sağladı. 2.000 katılımcının yanı sıra 100’den fazla ülkeden 30.000’den fazla ziyaretçinin ağırlandığı fuara katılım sağlayan AFS standı, Marine sertifikalı esnek hava kanalları ile yoğun ilgi gördü.

AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ: “ Fuarda sergilediğimiz ürünlerimizin hepsi Marine sertifikalı. Marine sertifikalı ürünler yalnızca yetkili kuruluşlar tarafından denetlenir ve sertifikalandırılabilir. Sertifikalı olduğuna dair üzerinde denizci dümeni logosu (sertifika numarası, onaylı kuruluş numarası, sertifikasyon yılı bilgileri ile birlikte) taşır.  AB ve ABD’ye kayıtlı gemi teçhizatlarında Marine sertifikalı ürünlerin kullanılması zorunludur. AFS marine sertifikalı esnek hava kanallarımız çok katlı laminasyonlu alüminyum ve polyester malzemenin yüksek gerilimli helezon çelik tel ile takviyesiyle üretilmiştir. Boyutları, toleransları ve mekanik dayanım özellikleri EN 13180 standardına göre test edilmekte, sınıflandırılmakta ve sertifikalandırılmaktadır. Son derece yüksek esneme, bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca formaldehit içermeyen cam yünü ile ısı izoleli, ısı ve ses izoleli seçenekleri de mevcuttur. Bu fuarda da yerli ve yabancı birçok sektör temsilcisiyle görüşerek ürünlerimizi tanıtma fırsatı bulduk.” dedi.

E-Bülten Kayıt