ALVER Hava Kuleleri, Bakım ve Filtre Maliyetini Azaltıyor

Yerli üretici Bomaksan, sistemlerini geliştirirken yüksek enerji verimliliğini önceliğine alıyor. ALVER serisi hava kuleleriyle; kaynağından emişin mümkün olmadığı veya yetersiz kaldığı her türlü çalışma ortamına çözüm sunuyor. Ayrıca bakım ve filtre değişim maliyetlerini en aza indiriyor.

1986 yılından bu yana hava kirliliğini azaltmaya yönelik sistemler ve çözümler geliştiren yerli üretici Bomaksan, toz toplama ve duman emiş ünitelerinde sınıfının en sessiz cihazlarını tasarlıyor. Tesislerin havasını, gürültü kirliliği yapmadan temizleyerek iş yerinizin daha verimli çalışmasına katkıda bulunan marka, jet-pulse hava kuleleri serisinde öne çıkan ALVER serisi ile tozların filtre iç yapısına penetre etmesini engelleyerek filtrelerin ömrünü uzatıyor.

Daha düşük fark basıncı oluşturarak temizlenmesi için gerekli olan basınçlı hava tüketimini azaltıyor. Bunun yanı sıra daha yüksek filtrasyon verimi sağlıyor.

Oldukça sessiz şekilde çalışıyor!

ALVER serisi hava kulelerinde, yüksek enerji verimliliğine sahip EC Fanlar,  yüksek emiş performansını düşük enerji tüketimi ile sağlamalarının yanı sıra oldukça sessiz şekilde çalışıyor. Bu sayede ALVER cihazının çalıştığı sadece üzerinde yer alan LED panelden anlaşılıyor.  Standart olarak 7″ LCD dokunmatik ekran ile donatılan ALVER serisi filtre üniteleri,  operatörlere kullanım kolaylığı sağlarken, akıllı bir takvim modu da içeriyor. Filtre temizliğinin  mola saatlerinde gerçekleştirilmesine imkan tanıyor.

E-Bülten Kayıt