Banyolara Güçlü ve Ferah Bir Dokunuş; Geberit Monolith

Birbirinden şık tasarımlara imza atan İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, Monolith rezervuar modülüyle yaşam kalitesini maksimuma çıkarıyor. İnce düşünülmüş detaylarıyla banyolara güçlü ve ferah dokunuşlar bırakan Monolith, elegan görünümün yanı sıra fonksiyonelliği ve ileri teknolojisiyle güçlü bir izlenim yaratıyor. Monolith’in siyah, beyaz, antrasit ya da kum grisi renk alternatifleri her zevke rahatlıkla hitap edebiliyor.

Banyolarda modern ve estetik bir ambiyans yaratmak isteyenlere özel inovatif çözümler sunan Geberit’in yeni nesil rezervuar modülü Monolith, hayal edilen bir banyo tasarımı için gerekli tüm ihtiyaçları karşılıyor. Güçlü tasarım çizgisini fonksiyonelliği ve teknolojisiyle bütünleştiren Monolith, ilk bakışta beklenenden çok daha fazla özelliği bir araya getiriyor.

Yüksek kaliteli ve az bakım gerektiren malzemelerden üretilen Monolith, montaj sırasında banyolarda herhangi bir yapısal değişikliğe ihtiyaç duymuyor. Böylece yeni inşaatların yanı sıra renovasyon için de kolaylık sağlıyor.

Dört farklı tasarım ödülüne sahip Monolith rezervuar modülü, 101 cm ve 114 cm olmak üzere yüksekliği farklı iki modeli kullanıcılarla buluşturuyor. Ayrıca Geberit AquaClean ile kombinasyon sağlayan üç farklı modele sahip modül, banyolara şık bir vurgu yapıyor.

E-Bülten Kayıt