Barış Teknoloji’nin İstanbul Bölge Müdürlüğü Faaliyete Geçti

Isıtma sektörünün öncü şirketlerinden Barış Teknoloji, müşterilerinin taleplerini daha hızlı bir şekilde karşılayabilmek amacıyla İstanbul bölge müdürlüğünü faaliyete geçirdi.

ENERKON markası ile Adana Organize Sanayi Bölgesinde 17 bin  metrekare kapalı alana ulaşan fabrikasında; Buhar Kazanları- Kızgın Yağ Kazanları- Kızgın Su Kazanları -Atık Isı Buhar Kazanları – Ekonomizerler- Reküperatörler başta olmak üzere her türlü basınçlı kap ve özel mühendislik çözümü ve üretimi yapan Barış Tekonoloji, artan iş hacmi nedeniyle müşterilerine en iyi hizmeti en kısa sürede  sunabilmek için İstanbul merkezli İhracat ve Marmara Bölge Satış Müdürlüğünü açtı.

Barış Teknoloji, İhracat ve Marmara Bölge Satış Müdürlüğü pozisyonuna Metin Filizci’nin getirildiğini açıkladı.

1990 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Metin Filizci, yurtiçi ve yurtdışındaki endüstriyel işletmelerin buhar – ısıtma proseslerinde 30 yılı aşan tecrübeye sahiptir.  Filizci, ulusal ve uluslararası firmalarda satış müdürlüğü ve satış direktörlüğü pozisyonlarında görev almıştır.  

Ayrıca bölge müdürlüğü bünyesinde satış uzmanı kadrosunda ise Makine Mühendisi Caner Demir göreve başlamıştır. Demir, endüstriyel tesislerde teknik saha etütleri, enerji verimliliği ve enerji geri kazanım konularında kendisini geliştirmiş, tecrübeli satış uzmanıdır.

“Geleceğin tesislerini kurmayı hedefliyoruz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Barış Teknoloji Satış ve Pazarlama Direktörü Hamdi Hoplamaz:Barış Teknoloji İstanbul Bölge Müdürlüğü’ndeki takım arkadaşlarımızla birlikte; müşterilerimizin, yeni yatırımlarında özellikle artan enerji maliyetlerini düşürmek amacıyla sürdürülebilir yüksek verimli sistemlerin  kurulması konusunda projeler üretmeyi, mevcut çalışan işletmeler için de yapılacak saha çalışmaları ile maksimum verimlilikte üretim yapmak için geri kazanım çözümlerinin sunulması ve kendi enerjisini üretebilen geleceğin tesislerini kurmayı  hedefliyoruz.

Ayrıca firmaların enerji verimliliği ve atık ısı geri kazanım konusu başta olmak üzere Avrupa Yeşil Mutabakatı’na hazırlanmaları için müşterilerimizin teknik ekiplerine eğitim seminerleri vererek, verimlilik bilincini arttırmayı amaçlıyoruz” dedi. 

E-Bülten Kayıt