Belimo Education, Webinar’larına Devam Ediyor!

HVAC motorları ve vana teknolojileri konusunda sunduğu inovatif ürünler ve mühendislik çözümleriyle iklimlendirme sektörüne öncülük eden Belimo, iç hava kalitesi ve üretkenliğine dikkat çekmeye devam ediyor. Belimo Education kapsamında 9 Kasım’da düzenlenecek webinarda; “İç hava kalitesinin sürekli ve güvenilir bir şekilde ölçülmesi, görüntülenmesi ve izlenmesi“ konusu ele alınacak.

Hayatımızın yüzde 90’ını geçirdiğimiz kapalı mekanlarda havanın; sıcaklık, nem ve CO2 değerlerini ölçümlenmedikçe iç hava kalitesi hakkında bilgi sahibi olmamız mümkün değil.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-3.png
Burak Rıza TORAMAN
Mühendislik ve Enerji Yönetimi Danışmanı

Konvansiyonel kalibre edilebilir “dış hava sensörleri“ ile kapalı mekânlardaki havalandırmanın kontrollü bir şekilde yapılması veya egzost miktarının istenen zamanlarda yapılması, insan sağlığı ve konfor şartlarının sağlanması açısından büyük önem taşıyor.
Belimo, kapalı mekanlarda; ısıtma, soğutma ve havalandırma üniteleri ile enerji verimliliğinden ödün vermeden sağlıklı iç hava sunmaya ve konuyla ilgili sektör paydaşlarını bilgilendirmeye devam ediyor.

Belimo, 9 Kasım Salı günü saat 10:00‘da düzenleyeceği webinarda sağlıklı iç havanın 7 temelinden biri olan “iç hava kalitesinin sürekli ve güvenilir bir şekilde ölçülmesi, görüntülenmesi ve izlenmesi“ konusunu ele alacak.
Webinarın sunumunu, Mühendislik ve Enerji Yönetimi Danışmanı Burak Rıza TORAMAN gerçekleştirecek.


Webinara kayıt için: https://attendee.gotowebinar.com/register/8171689583377421327

E-Bülten Kayıt