Bien Ana Sponsorluğunda İDEALİST ile ‘aydabir’ Söyleşileri Başladı

İDEALİST İç Mimarlık Derneği’nin düzenlediği ‘aydabir’ söyleşileri, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularından Bien’in ana sponsorluğu ile başladı. 17 Mart Perşembe günü Addresistanbul’da bulunan İDEALİST Merkez’inde düzenlenen lansman davetine dernek üyeleri katılım sağladı.

Bien, İDEALİST iş birliğiyle özel bir söyleşi dizisini hayata geçirdi. Türkiye’de iç mimarlık mesleğinin, eğitimden iş yaşamına dek uluslararası standartlar doğrultusunda gelişmesi için çalışan ve sektörün sorunlarına çözüm üreten, İDEALİST İç Mimarlık Derneği ile Türkiye’nin yenilikçi yapı ürünleri markası Bien, 9 ay boyunca her ay belirli bir konuda dernek üyelerinden bir kişinin moderasyonu ve alanında tanınan konuşmacıların katılımıyla “aydabir” isimli projeye başladı.

Aynur Yılmaz
İDEALİST Genel Koordinatörü

Her ay dernek üyeleri ve farklı disiplinlerden isimler konuk olacak

İDEALİST Genel Koordinatörü Aynur Yılmaz “Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularından Bien’in ana sponsor olduğu İDEALİST tarafından organize edilen söyleşi dizisi “aydabir” 9 ay boyunca; güncel, sosyal ve ilham veren konuları özgür, samimi ve alışılagelmişin dışında ele alacak. Dernek üyesi tasarımcılar ve farklı disiplinlerden gelen konuşmacıların katılımıyla; keyifli, verimli ve heyecan verici sohbetler gerçekleşecek. Herkesi bu söyleşilere bekliyoruz” dedi. Lansman açılış konuşmasını yapan İdealist Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan Sekmen “Bizlerle 9 aylık yolculuğa çıkan Bien’e teşekkür ediyoruz, birlikte çok güzel ideallerin peşinde gideceğiz” diyerek sözlerini noktaladı. 

“Amacımız sürdürülebilir şekilde faydalı bir içerik üretmek”

Geceye katılan Bien Marka ve İletişim Müdürü Ali Naci Ülkü, İDEALİST İç Mimarlık Derneği ile birlikte ‘aydabir’ projesinin lansman gecesinde olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek “Bütün paydaşlara, sektöre, izleyenlere ve dernek üyelerine faydalı bir içerik üretebilmek amacıyla 9 aylık bir iş birliğine başladık. Amacımız sizlerle birlikte daha kapsamlı projelerde bir araya gelebilmek” dedi.

İlk söyleşi 23 Mart’ta…

23 Mart’ta gerçekleşecek ilk söyleşinin konusu ‘Sanat’ olacak. İç mimar Yeşim Kozanlı moderatörlüğünde, sanatçı Günnur Özsoy ve mimar Sinan Kafadar konuşmacı olacaklar. Tüm söyleşiler İDEALİST YouTube kanalından takip edilebilecek.

E-Bülten Kayıt