Bosch Termoteknoloji Ürün Ailesi Hava Temizleme Cihazı ile Genişliyor

Bosch Termoteknoloji, ‘Her mevsim evinizde kaliteli hava’ mottosuyla yaşam alanlarında dört mevsim ihtiyaç duyulan kaliteli havayı sağlayan üstün teknolojisi Air 4000 ve Air 6000 Hava Temizleme Cihazını ilk kez kullanıcıların beğenisine sundu.

Mekânın büyüklüğüne göre kullanılabilecek iki farklı boydaki Hava Temizleme Cihazı, Bosch Air 4000 ve Air 6000 olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bulunduğu ortamın hava kalitesini anında otomatik olarak algılayarak havayı ön filtre, aktif karbon filtre, HEPA13 filtre ve antibakteriyel filtreden* geçiren cihaz günün her anı bulunduğu ortamdaki iç hava kalitesini arttırıyor. Yaşam alanlarında dört mevsim ihtiyaç duyulan kaliteli havayı sağlayan üstün teknolojisi ile Bosch Termoteknoloji, Air 4000 ve Air 6000 Hava Temizleme Cihazını da pazara sunarak ürün ailesini genişletiyor.

* Antibakteriyel filtre sadece Air 6000 modelinde mevcuttur.

Günün her anı kaliteli hava

Bosch Air 4000 3 katmanlı, Air 6000 4 katmanlı filtresi sayesinde filtrelenmiş kaliteli bir oda iklimi sunuyor. 30 metrekareye (Air 4000) ve 72 metrekareye (Air 6000) kadar olan alanlar için iki farklı kapasite seçeneği ile tüm alanlar için verimli kullanım sunuyor. Ayrıca Air 6000 modeli kullanıcılarına antibakteriyel filtre tercihi de sunuyor.

Kullanıcı konforu öne çıkıyor

Havayı filtreleyerek kaliteli iç ortam konforu sağlamasıyla kullanıcıların yaşam kalitesini artırıyor. Sessiz çalışma özelliği sayesinde her alanda kolaylıkla kullanım imkânı sağlıyor. Sensörleri sayesinde değişen iklim koşullarına tam otomatik olarak hızlı ve verimli tepki veren, performansını odanın büyüklüğüne uyarlayan cihaz sessiz modda çalışırken kendini adeta hiç fark ettirmiyor. Böylece, kullanıcının uyurken bile kullanmasına ya da sessizce çalışmasına imkân veriyor. Bosch hava temizleyiciler, şık ve ergonomik tasarımı sayesinde ise evin her alanına uyum sağlıyor.

Bosch Termoteknoloji ürün ailesi genişliyor

Kullanıcıların iklimlendirme ihtiyaçlarını bütünsel karşılamayı hedefleyen Bosch Termoteknoloji, kombiden klimaya ve havalandırma fanlarına kadar uzanan ürün gamına sahip. Son olarak, yaşam alanlarında dört mevsim ihtiyaç duyulan kaliteli havayı sağlayan üstün teknolojisi ile Bosch Termoteknoloji, Air 4000 ve Air 6000 Hava Temizleme Cihazını da pazara sunarak ürün ailesini genişletiyor.

E-Bülten Kayıt