COPA’nın İş Ortakları İtalya ve Ukrayna’da Buluştu

COPA’nın iş ortakları ‘2019 Yeniyıl Seyahat Kampanyası’ kapsamında İtalya’nın başkenti Roma’da ve Ukrayna’nın 2. büyük şehri Kharkiv’de bir araya geldi.

COPA, Ocak – Şubat dönemleri arasında Türkiye genelinde başlattığı ‘2019 Yeni yıl Seyahat Kampanyası’ sonucunda iş ortaklarını İtalya’nın başkenti Roma’da ve Ukrayna’nın Kharkiv şehrinde ağırladı.

Ayrı ayrı zamanlarda yapılan seyahat organizasyonlarında; ilk grup, İtalya’nın UNESCO dünya mirası listesindeki başkenti Roma’da 4 gün boyunca keyifli vakit geçirerek şehrin saraylarını, bazilikalarını, antik kalıntılarını ve anıtlarını gezip, bölgenin önde gelen restoranlarında yerel lezzetleri tattı. Panoramik şehir turuyla başlayan COPA seyahati; Colosseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuele Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso gibi şehrin tarihi ve turistik noktalar uzman rehber eşliğinde ziyaret edildi. Grup, seyahatine Napoli ve Pompei turuyla devam etti. 

Ukrayna’nın 2. Büyük şehri olan Kharkiv’e üç grup olarak düzenlenen seyahat kapsamında, 3 gün boyunca 2. Dünya Savaşı’nın izleri olan şehrin tarih kokan sokakları, yemyeşil dev parkları ve ilgi çekici müzeleri ziyaret edildi. Panoramik şehir turuyla başlayan seyahatte; Forest Park, Glory Memorial Anıtı, Taras Shevchenko Anıtı, Uspensky Katedrali, Pokrovsky Katedrali, Avrupa’nın en büyük meydanlarından olan Svobody Meydanı ve Gorky Parkı gibi şehrin tarihi ve turistik noktaları uzman rehber eşliğinde görüldü.  

Birlik ve beraberliğini güçlendirmeye önem veren COPA, seyahatlerde düzenlenen gala yemeklerinde ise gelecek hedeflerinden bahsederek iş ortaklarıyla keyifli vakit geçirdi.

E-Bülten Kayıt