DemirDöküm, TİMDER Akademi’ye Desteğini Sürdürüyor

İklimlendirme sektörüne 68 yıldır öncülük eden DemirDöküm, TİMDER Akademi’yi desteklemeye devam ediyor. Sektörde 10 bini aşkın çalışanın faydalandığı TİMDER Akademi’nin bu yıl da “Altın Sponsor”u DemirDöküm oldu. Bu yıl 4 farklı kategoride kurgulanan eğitimler 18 dersten oluşuyor. Her biri alanında uzman akademisyenler tarafından verilecek eğitimler, binlerce sektör çalışanının doğru bilgiye birincil kaynaktan ulaşmasını sağlayacak.

Eğitim alanında hayata geçirdiği projelerle iklimlendirme sektörünün nitelikli işgücünü artırmayı amaçlayan DemirDöküm, Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER)’in 2004 yılından bu yana düzenlediği TİMDER Akademi’ye bir kez daha sponsor oldu. Sektörün yetişmiş işgücü ihtiyacına çözüm üretme, sektör çalışanlarının yeniliklerle ilgili bilgilendirilmesi ve bu yeniliklere uyum sağlamasını kolaylaştırma hedefleriyle 18 yıldır düzenlenen TİMDER Akademi eğitimleri, bu yıl da DemirDöküm Altın Sponsorluğuyla gerçekleştirilecek.

Satış, pazarlama, finans, dijital dünya, e-ticaret ve kişisel gelişim gibi konu başlıklarında içeriklerin yer aldığı TİMDER Akademi eğitimlerinden bugüne kadar 10 binin üzerinde sektör çalışanı faydalanırken, bu yılın başlıkları, gerçekleştirilen anket ve analizler sonucunda belirlendi. “Gelişim ve Etkinlik”, “Dijitalleşme”, “Kurumsallaşma” ve “Sürdürülebilirlik” alanlarında 18 dersten oluşan eğitimler bu yıl da dijital ortamda düzenlenecek. Sektör çalışanları, ihtiyaçlarına yönelik eğitimlerden www.timderakademi.com adresinde gerçekleştireceği kayıt sonrasında faydalanabilecek. Dijital dünya, e-ticaret, kişisel gelişim, marka, tüketici iç görüleri ve pazarlama gibi konu başlıklarıyla güncel içeriklerin yer aldığı TİMDER Akademi eğitimleri Mayıs ayının sonuna kadar devam edecek.

Sektörde yöneticilerden çalışanlara kadar her kesime hitap eden TİMDER Akademi eğitimlerine bu yıl da destek oldukları için mutluluk duyduklarını belirten Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan; “İklimlendirme sektöründe elde ettiğimiz başarının temelini doğru ve kaliteli eğitim oluşturuyor. Önceliğimiz her zaman bu sektörün geleceğine ışık tutacak ve bilinçli adımların başlangıcı olacak programları desteklemek. DemirDöküm olarak, hem kendi projelerimizde eğitimi önceliklendirerek  öğrencilerimizi ve iş ortaklarımızı destekliyoruz hem de eğitim odağıyla gerçekleşen projelerde yapıcı bir güç olarak yer almayı önemsiyoruz. Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği’nin sektör dinamikleri odağında, kaliteli vizyonu ve eğitim misyonu ile gerçekleştirdiği TİMDER Akademi’nin sektörde aktif bir şekilde rol alan her kesime değerli kazanımlar sağlayacağına inanıyoruz.” dedi.

E-Bülten Kayıt