E.C.A.’nın Doğru Çözüm Yöntemleriyle Kışa Güvenle Hazırlanın

Isıtma cihazlarının yavaş yavaş çalıştırılmaya başlandığı bugünlerde uzmanlar ve sektör temsilcileri kullanıcılarla önerilerini paylaşıyor. Enerji tasarrufuna üst düzey katkı sağlayan E.C.A ürünleri de sürdürülebilir kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Mevsim geçişlerinin daha hızlı yaşanması ve soğukların bir anda kendini hissettirmesiyle çeşitli çözümler aranıyor. Özellikle dış cephe, pencere ve kapılar gibi alanlar sebebiyle ısı kaybı yaşayan kullanıcılar sektör temsilcileri ve uzmanların önerilerini dinliyor. Isıtma ve iklimlendirme sektöründe ülkemizin öncü firması E.C.A da tasarruflu ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor.  


 Evinizi Sıcak Tutmak Mümkün

Soğuk kış günleri yaklaşırken insanlar evlerini düzenli olarak nasıl sıcak tutacaklarını düşünüyor. Birçok uzman konuyla ilgili, özellikle nitelikli radyatör ve kombilere sahip kullanıcılar için basit ama işlevsel öneriler sunuyor. Pencerelerden kaynaklanan ısı kaybının önüne geçmek için kalın perdeler kullanmanın faydalı olduğunu ancak perdelerin radyatörlerin üzerine denk gelmemesi gerektiğini vurgulayan uzmanlar bununla birlikte radyatörlerin üzerine veya etrafına da eşyalar konulmaması gerektiğini vurguluyor. Her kış radyatörleri temizletmek ısı iletimini iyileştirip, verimli ısı yayılımı için faydalı olurken, kapılarla zemin arasındaki boşluğa basit malzemeler koymak ısı kaybının önüne geçiyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-7-1024x724.png

 
E.C.A’dan Zorlu Kış Günlerine Verimli Çözümler

Türkiye’nin iklimlendirme sektöründe öncü ve lider kuruluşlarından biri olan E.C.A; radyatör, kombi ve radyatör valfleri gibi ürünleriyle kullanıcılara kışın soğuk günlerinde verimli çözümler sunuyor. Panel, dizayn panel ve döküm radyatörleriyle gelenekselle günceli buluşturan ve teknolojiyle keyfi bir araya getiren E.C.A, ısınma ihtiyacını karşılamanın yanı sıra mekanlara yeni bir kimlik kazandırıyor. Düşük sıcaklıklara uygun yüksek verimli panel radyatörler, iki çeşit düzlem yüzey uygulaması bulunan ince tasarım ve dekoratif görünümlü dizayn panel radyatörler ve üstün kalite anlayışıyla üretilen uzun ömürlü döküm radyatörler kışın soğuk günlerinde yaşam alanlarında yüksek verim ve ısı dağılımı sağlıyor. Ayrıca birçok seçeneği bulunan, estetik tasarımlı E.C.A termostatik radyatör valfleri de ısının ortama eşit yayılmasını sağlarken, odadaki sıcaklığı algılayarak istediğiniz sıcaklığa ulaştığında akışı durdurma imkanı sunuyor. 

E-Bülten Kayıt