Ekomaxi, Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na Katıldı

Su depolama sistemlerinin öncü ve lider markası Ekomaxi, İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda modüler GRP su deposu teknolojileri ile ziyaretçilerden tam not aldı.

Ekomaxi, 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen, iklimlendirme ve su teknolojileri alanında dünyanın önemli ihtisas fuarları arasında yer alan  42. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na katıldı. Fuarda, GRP modüler su depolama çözümlerini sergileyen Ekomaxi, uzun ömürlü ve güvenli ürünleri ile ziyaretçilerden tam not aldı.

5 kıtada ve 50’den fazla ülkeye ihracat

Bülent Eroğlu
Ekomaxi Genel Müdür Yardımcısı

Ekomaxi’nin Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na katılımıyla ilgili görüşlerini paylaşan Ekomaxi Genel Müdür Yardımcısı Bülent Eroğlu: Ekomaxi olarak yüksek üretim kapasitemiz ve stok kabiliyetimiz ile dünyada 5 kıtada ve 50’den fazla ülkeye GRP modüler su depolama sistemleri ihraç ediyoruz. İhracatla, ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak için hedeflerimizi yüksek tutup, çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizi daha geniş kitlelere tanıtma fırsatı bulduğumuz fuarları da bu hedeflerimize ulaşmak noktasında önemli bir fırsat olarak görüyoruz.

“Önemli iş birliklerine imza atma fırsatı yakaladık”

Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’da sektörümüzün önemli fuarları arasında yer alıyor. Fuarda farklı ülkelerden birçok sektör temsilcisiyle görüşme ve önemli iş birliklerine imza atma fırsatı yakaladık. Önümüzdeki dönemde hedef pazarlardaki pazar payımızı artırma hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz’’ dedi. 

Türkiye’nin partner ülke unvanı ile yer aldığı fuar, 2000’i aşkın katılımcı firma ve yaklaşık 150 bin ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşti.

E-Bülten Kayıt