Endüstriyel Havalandırma Sektöründe Fark Yaratan Marka: “HAVAK”

Endüstriyel havalandırma sektörünün öncü markası HAVAK, 33 yıllık birikimiyle geliştirdiği ileri teknoloji ürünleri ve mühendislik hizmetleriyle sektörde fark yaratmaya ve başta endüstriyel tesisler olmak üzere yaşam alanlarında yüksek iç hava kalitesi sunmaya devam ediyor.

Endüstriyel havalandırma konusunda çalışan HAVAK, satışını gerçekleştirdiği ileri teknoloji nemlendiriciler, nem alıcılar, hava perdeleri, kumaş kanallar, merkezi ve mobil olmak üzere duman emiş sistemleri, toz toplama sistemleri, yağ buharı emiş sistemleri, akrobat kollar, yüksek basınçlı toz toplama sistemleri, rüzgar/güneş enerjili çatı aspiratörleri, gün ışığı aydınlatma sistemleri ve elektrikli panel radyatörler ile prestijli projelerin havalandırma tarafındaki bir çok ihtiyacına cevap veriyor.

HAVAK, ürünlerinin sahip olduğu sertifikalarla da endüstriyel tesislere yüksek güvenlikli çözümler sunuyor. Özellikle “Toz Toplama Sistemleri”ni patlama ve yanma riskine karşı yüksek güvenlikli olarak geliştiren HAVAK, ATEX sertifikasıyla da bu başarısını tescilliyor. Ayrıca HAVAK ürünleri, evrensel düzeyde bir referans ve güvenlik standardı olarak kabul edilen CE işaretine de sahip bulunuyor.

Satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da yüksek müşteri memnuniyeti hedefleyen HAVAK, hızlı servis ağıyla kesintisiz hizmetin önemli olduğu işletmelerde arızalara kısa sürede müdahale ederek, iş gücü kayıplarından kaynaklı zararları en aza indiriyor.

E-Bülten Kayıt