ETNA, 16-18 Ocak’ta Dubai’de Düzenlenecek INTERSEC 2022 Fuarı’na Katılıyor

Pompa sektörünün yeniliklere öncülük eden lider firması ETNA, 16-18 Ocak 2022 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenecek olan 23. Intersec yangın, acil durum hizmetleri ve güvenlik teknolojileri fuarına katılıyor.

Intersec 2022 fuarı; yangın ve yangın güvenlik teknolojileri, ev güvenlik teknolojileri, iş güvenliği ve siber güvenlik gibi geniş bir yelpazede son teknoloji ürün ve çözümlere ev sahipliği yapacak ayrıca düzenlenecek konferanslarla başta Körfez Bölgesi, Afrika ve Asya ülkeleri olmak üzere tüm dünyadan sektör profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor.

ETNA, Intersec 2022 fuarında başta UL listeli ve FM onaylı yangın pompaları olmak üzere HIZIR su baskını boşaltma ve mobil yangın söndürme pompası, taşınabilir dizel yangın pompası, elektrik & dizel tahrikli alarm kitli yangın pompası, yangın pompalarında kullanılan koruma ve kontrol panolarını sergileyecek.

46 yılı aşan bilgi birikimi, güçlü insan kaynağı ve organizasyon yapısıyla başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 35’i aşkın ülkeye düzenli ihracat gerçekleştiren ETNA, misafirlerini 3. Hol F-20 numaralı stantta ağırlamaya hazırlanıyor. 

E-Bülten Kayıt