ETNA, MCE Mostra Convegno Expocomfort 2022 Fuarına Katıldı

Pompa sektörünün yeniliklere öncülük eden lider firması ETNA, 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında İtalya, Milano’da düzenlenen HVAC+R, yenilebilir enerji ve enerji verimliliği konularında dünyanın en prestijli fuarları arasında yer alan 42. MCE Mostra Convegno Expocomfort 2022 fuarına katıldı.

Türkiye’nin partner ülke olarak çok sayıda firmasıyla katılım gerçekleştirdiği 42. MCE Mostra Convegno Expocomfort 2022 fuarı ise ısıtma, soğutma, iklimlendirme, pompa ve vana teknolojileri, yangın ve yangın güvenlik teknolojileri, kontrol ve ölçüm sistemleri, bina işletim sistemleri, verimlilik, sürdürülebilirlik vb. geniş bir yelpazede son teknoloji ürün ve çözümlere ev sahipliği yaptı, düzenlenen konferanslarla başta Avrupa, Afrika ve Ortadoğu olmak üzere tüm dünyadan sektör profesyonelleri ağırlandı.

ETNA fuarda, EN 12845 standardına uygun yangın pompasını, UL listeli & FM onaylı yangın pompasını, frekans kontrollü in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompasını, komple paslanmaz çelik çok kademeli santrifüj pompasını, hidrofor gruplarını, drenaj pompalarını ve pompa sistemlerinde kullanılan kendi dizayn ve üretimi olan koruma & kontrol panolarını sergiledi.

Söz konusu fuarda, farklı ülkelerden sektör profesyonelleri, mekanik taahhüt ve mühendislik firmalarının temsilcileri, ETNA ürün ve hizmetlerini yakından inceleme, karşılıklı işbirliği geliştirme imkanına sahip oldu.

E-Bülten Kayıt