ETNA’nın HVAC Profesyonellerine Yönelik Yeni Pompa Seçim Programı “ETNASELECT” Yayında

Pompa teknolojileri sektörünün 46 yılı aşan üretim, AR-GE ve sektör tecrübesiyle lider firması ETNA, HVAC profesyonellerine yönelik yeni pompa seçim programı ETNASELECT’i yayına aldı. 

ETNA Pazarlama Müdürü Yüksek Makine Mühendisi Halil Kızılhan, “Genel prensip olarak; seçimi yapılan bir pompanın, enerji verimliliği en yüksek olan optimum çalışma noktasında seçilmesi gerekmektedir. Bu prensibe uyulmaması, enerji maliyetlerinin tavan yaptığı günümüzde tolere edilemeyecek maliyetler ortaya çıkarmaktadır.” dedi. Halil Kızılhan, yayına aldıkları yeni pompa seçim programı ETNASELECT’in sektör profesyonellerine ciddi destek sunacağını, Hydraulic Institute standartlarına haiz, geniş akışkan kütüphanesine sahip ETNASELECT’in pompa seçiminde temel başvuru kaynağı olacağını ifade etti. Kızılhan, etna.com.tr veya etnaselect.com web sitesi üzerinden erişim imkanı bulunan ETNASELECT pompa seçim programının öne çıkan özelliklerinin;

• Kolay ve hızlı seçimi destekleyen kullanıcı dostu arayüz

• Hızlı seçim modülü

• Doğrudan model bazlı seçim imkanı

• Hidrolik seçim özelliği

• Seçim yapılan pompaya dair tüm hidrolik ve teknik bilgilere (motor, boyutlar vb.) kolay erişim

• Hydraulic Institute standartlarına uygun geniş akışkan kütüphanesi

• Çoklu dil desteği (Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca) olduğunu belirtti.

Kızılhan, “ETNA olarak gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak uluslararası standartlara uygun, yüksek hidrolik verimde, enerji verimliliği yüksek, düşük işletme maliyetli, kaliteli ve güvenilir ürünlerimizi sektör ve son kullanıcıların hizmetine sunmak için çalışıyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

E-Bülten Kayıt