FORM Endüstri Tesisleri’nin Yeni Fabrika Müdürü Murat Özer Oldu

İklimlendirme sektörünün öncülerinden Form Grup bünyesindeki Form Endüstri Tesisleri’nde üst düzey bir atama gerçekleşti. Firmanın yeni Fabrika Müdürü Murat Özer oldu.

Yarım asırdan uzun süredir iklimlendirme sektörüne yön veren Form Şirketler Grubu iştiraklerinden Form Endüstri Tesisleri, kadrosuna dahil ettiği uzman isimlerle sektörün en rekabetçi kadrosunu oluşturuyor. 

Form’un İzmir’de bulunan üretim firması Form Endüstri Tesisleri’ne sektörün alanında uzman isimlerinden Murat Özer, Fabrika Müdürü olarak atandı. 2004 yılında İTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Özer, çalışma hayatına 2004 yılında Üntes A.Ş.’de başladı. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine de başlayan Murat Özer, 2008 yılında Arçelik Bulaşık Makinası İşletmesi’nde üretim ve AR-GE bölümlerinde görev aldı. Ardından Teknik Müdür Yardımcısı unvanıyla Üntes A.Ş’ye döndü. Üntes A.Ş’de sırasıyla Üretim Müdürü ve Ürün Grup Müdürlüğü sorumluluklarını üstlenen Özer, Aralık 2021 itibariyle Form Endüstri Tesisleri’nde Fabrika Müdürü olarak göreve başladı.  

E-Bülten Kayıt