Gökçe Brülör’ün Malatya’da ki Yeni Fabrikası Faaliyete Geçti!

60 yılı aşkın bir süredir ısıtma sektörüne öncülük eden Gökçe Brülör’ün modern ve teknolojik altyapıyla donatılan yeni fabrikası faaliyete geçti. Müşterilerinin ürün tedariği ve termin konularında herhangi bir sorun yaşamaması için üretim hacmini artırmayı planlayan şirket, yüzde 20 bandında olan ihracat hacmini de 2023 yılı sonunda yüzde 50 seviyelerine çıkarmayı hedefliyor.

İleri teknoloji brülör çözümleriyle yerli üretimin gücünü dünyayla buluşturan Gökçe Brülör, sürdürülebilir bir şekilde büyümesine devam ediyor. Depremin yaralarını üreterek sarmaya çalışan Gökçe Brülör, Malatya’da modern ve teknolojik altyapıyla donatılan yeni fabrikasında üretim hacmini artırma hedefiyle çalışıyor.

Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İlhan, şirketin Malatya’da faaliyete geçen yeni fabrikasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu:

“Yaşadığımız deprem felaketlerinin ardından ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Gökçe Brülör olarak, ilk günden itibaren bölgede yardım çalışmaları yürüttük. Aynı zamanda çalışanlarımız için gerekli tedbirleri alarak, yarınlarımız için çalışmaya ve üretmeye devam ettik. Hatta bu süreçte yeni fabrika ve teknoloji yatırımlarımıza da aralıksız devam ettik. Malatya’de birinci OSB’de kurduğumuz, modern ve teknolojik yeni fabrikamız yılın ikinci yarısında faaliyete geçti. 3 bin metrekare kapalı alana sahip fabrikamızda ürettiğimiz ileri teknoloji brülörler çözümlerimizi, dünyaya ihraç etmeyi hedefliyoruz.

“Odak noktamız sürdürülebilirlik”

Gökçe Brülör olarak, geliştirdiğimiz çevreci brülör teknolojilerimizin yanı sıra hayata geçirdiğimiz yatırımlarla da çevreci bir yaklaşım benimsedik. Bu nedenle fabrikayı kurgularken de ana odak noktamız sürdürülebilirlik oldu. Sürdürülebilir üretim anlayışı ve çevreci brülör teknolojilerimiz ile faaliyetlerimizden kaynaklı karbon emisyonlarını düşürmek birincil önceliğimiz oldu” dedi.

Üretim kapasitesini artırmayı hedefliyor

Gökçe Brülör, yeni fabrika yatırımı ile üretim kapasitesini de artırmayı hedefliyor. İç ve dış ticarette kalitesinden ödün vermeden müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen Gökçe Brülör, artan üretim kapasitesi ile birlikte ihracatını da yıl sonuna kadar yüzde 20 seviyelerinden yüzde 50 seviyelerine çıkarmayı hedefliyor.

Gökçe Brülör, aynı zamanda Malatya’da ki “yakma teknolojileri üssü” yatırımına da hız kesmeden devam ediyor.

E-Bülten Kayıt