GROHE Türkiye, “2022 En İyi İşverenler” Listesinde Yer Aldı

Dünyada eksiksiz banyo çözümleri ve mutfak bataryalarının en önde gelen üreticilerden biri olan GROHE, “Great Place to Work Enstitüsü” tarafından yapılan değerlendirme sonucunda çalışanlarının oylarıyla “En İyi İşverenler” listesinde yer aldı. Türkiye’de faaliyet gösteren şirketlerin katıldığı ve bu şirketlerin çalışan sayısında göre farklı kategorilerde değerlendirildiği ödüller 30 Mart’ta sahiplerini buldu. 

GROHE, daha önce de iki kez Great Place to Work sertifikası almıştı. ‘Great Place to Work” Enstitüsü tarafından her yıl yapılan değerlendirmelerle belirlenen listelerde GROHE, bu yıl da çalışan sayısı en fazla 100 olan “küçük” işletmeler kategorisinde değerlendirilerek sertifika almaya hak kazandı. 2022 Türkiye’nin En İyi İşverenler Ödül Töreni, 30 Mart 2022 Çarşamba günü iki farklı oturumda Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşti. Düzenlenen törenine GROHE Türkiye üst düzey yöneticileri katıldı ve ödülü GROHE Türkiye Lideri Serhat Sabaz aldı. 

Great Place to Work (GPTW) Enstitüsü her yıl 60’tan fazla ülkede 8 bine yakın işletme ve 20 milyondan fazla çalışanı temsil eden analizlerle dünyanın en geniş kapsamlı kurum kültürü ve çalışan deneyimine fark yaratan şirketler araştırmasını gerçekleştiriyor. 

E-Bülten Kayıt