Her Şey Bir Arada Olsun Diyenlere Baymak’tan Elegant Plus Duvar Tipi Split Klima

Tüketicilerin en çok tercih ettiği split klima markalarından biri olan Baymak, 2021 yılında da yeni nesil çevreci R32 gazlı ve inverter özellikli Elegant Plus serisi klimalarıyla; konforu, düşük enerji tüketimini, kaliteyi ve diğer birçok gelişmiş teknolojiyi Türk tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Isıtma ve soğutma deyince Türkiye tüketicisinin aklına ilk gelen isimlerden biri olan Baymak, 50 yılı aşkın geçmişi ile her yıl daha da güçlenerek Türkiye’de ısıtma ve soğutma sektörünün en önemli markalarından biri olmaya devam ediyor. 2013 yılında Avrupa’nın en önemli gruplarından biri olan Hollandalı BDR Thermea Group’un Baymak’ın yüzde 100’ünü bünyesine katmasıyla yeni bir döneme giren Baymak, sektördeki büyümesini sürdürmeye daha da güçlü bir şekilde devam ediyor.

Isıtma ürünlerinin yanında, Baymak’ın büyümesinde en önemli rolü oynayan ürün gruplarından bir diğerini de soğutma ürünleri oluşturuyor. Split klima sektöründe Türkiye’de pazarı belirleyen markalardan biri olan Baymak, split klima ailesinin amiral gemisi niteliğinde olan, Baymak Elegant Plus serisiyle pazarı hareketlendirdi.
Baymak Elegant Plus serisi klimalar, yeni ve çevreci R32 soğutucu akışkanıyla çalışıyor. Elegant Plus ürünleri, inverter teknolojisini kullanarak yüksek enerji verimliliğine sahip kompresörleri sayesinde tüketicilere yüksek konforu sunarken hem karbon salınımını düşürüyor hem de tasarruf ve verimlilik sağlayıp tüketicilerin bütçelerine de önemli katkı sağlıyor.
Duvara monte edilebilen iç ünitesi, 9000, 12000, 18000 ve 24000 Btu/h’lik 4 farklı soğutma kapasiteyle tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına yanıt veren Baymak Elegant Plus serisi klimalar, tüm bu kapasiteler için soğutmada A++ seviyesinde enerji verimliğine sahip.
Baymak tarafından standart olarak tüketiciye sunulan, iç ve dış ünite farketmeksizin tüm komponentler için geçerli olan, 5 yıllık ürün garantisiyle Elegant Plus serisi klimalar, kendine özgü çizgileri ve şık tasarımının yanı sıra tüketicilere daha konforlu bir soğutma deneyimi yaşatabilmek için gelişmiş ve yenilikçi birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor.
Klima kullanımında konforun bir diğer karşılığının kullanıcı tarafından arzu edilen ortam sıcaklığı olduğu düşünüldüğünde Baymak Elegant Plus klimalar, 0.5 °C’lik yüksek hassasiyetle iç ortam havasının kontrol edilmesini sağlıyor.
Gelişmiş özelliklere sahip olan Elegant Plus serisi klimaların Turbo Mod özelliğiyle istenilen oda sıcaklığına hızlı bir şekilde ulaşmak ya da Silence Mod özelliğiyle daha sessiz bir şekilde çalışmasını sağlamak da mümkün.
Eski tip iki yöne otomatik üflemeli klimaların aksine Baymak Elegant Plus serisi klimalar, havayı dört farklı yöne de otomatik olarak yönlendirebilen teknolojisi sayesinde kullanıcıların hava akımları sebebiyle oluşabilecek rahatsızlıklarını en aza indirecek şekilde tasarlandı. Sahip olduğu üç farklı filtre sistemiyle (standart, gümüş iyon ve aktif karbon filtre) havada bulunan tozları filtre edip havayı temizlerken kötü kokuları da bünyesinde tutarak ortama kaliteli bir hava sunulmasını sağlıyor.
LCD panelli uzaktan kumanda üzerinde bulunan ilave bir sensör sayesinde i-Feel özelliğini aktif ederek, klimanın oda içerisinde bulunulan yerdeki sıcaklığa göre çalıştırılmasını sağlamak da çok kolay.
Yukarıdaki özelliklere ek olarak; Eco Mod, çift taraflı drenaj bağlantısı, favori kullanım, kendi kendini temizleme, uyku modu ve daha birçok gelişmiş özelliğe sahip Baymak Elegant Plus serisi klimalar, kusursuz bir konfor sunarken yüksek enerji verimliğiyle de bütçeleri serinletiyor.
Tüm Türkiye’ye yayılmış geniş satış sonrası hizmet ağı, 5 yıllık garanti süresi içerisinde ve garanti süresi dışında kesintisiz bakım onarım hizmetini de yine Baymak yetkili servislerinden almak mümkün.

E-Bülten Kayıt