Knauf Türkiye, Çağdaş Yönetim Anlayışını Yeni Genel Müdürlük Binasında Sürdürecek

Alçı bazlı yapı malzemelerinde dünya lideri Knauf, modern dünyanın ihtiyaçlarını karşılayacak Türkiye’deki Genel Müdürlük binasını Ankara Beştepe’deki Moment Plaza’ya taşıdı. Ticari mükemmellik, sürekli iyileştirme, dijitalleşme, insan odaklılık ve sürdürülebilirlik inisiyatifleri doğrultusunda hizmet verecek yeni Genel Müdürlük binasında Knauf’un yeni sistem ürünlerinin sergilendiği alanlar da yer alıyor. Yakın dönemde yatırımlarını hızlandıran Knauf, Türkiye’deki dördüncü fabrikasının temelini de ekim ayında Osmaniye’de atmayı planlıyor.

Yapı malzemeleri sektöründe özgün ve inovatif çözümlerle öne çıkan Knauf, insana ve çevreye verdiği değeri yeni Genel Müdürlük binasında da sürdürüyor. Yüksek kaliteli üretimleri ve ürün çeşitliliğiyle, tüketiciye her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Knauf, bu doğrultuda Türkiye’deki yatırımlarını hızla sürdürerek Ankara, İzmit ve Eskişehir’in ardından ekim ayında Osmaniye’de yeni fabrikasının temellerini atmayı planlıyor.

Sistem ürünlerinin tanıtıldığı alanlar ve sürdürülebilirlik konsepti Knauf’un yeni binasında

Knauf yeni Genel Müdürlük binasına çalışanlarıyla düzenlediği etkinlikle merhaba dedi. Yeni ofisle ilgili temennilerin paylaşıldığı etkinlikte, etkileşimi artırmak için ekipler arası oyunlar oynandı ve taşınma sürecinde emeği geçen çalışanlara teşekkür belgesi verilerek pasta kesildi.  Etkinlikte, yapı sektörünün çözüm sunan firması olarak taşındıkları Genel Müdürlük binasıyla yeni bir anlayışa yelken açtıklarını söyleyen Knauf Türkiye Genel Müdürü Ali Türker, “Modern dünyanın ihtiyaçlarına cevap veren, çalışan odaklı bir marka olduğumuzu kanıtlayan ve bizi rakiplerimizden ayıran yenilikçi stratejilerimiz, gücümüze değer katmaya devam ediyor. Yeni adresimize taşınmamızla birlikte çalışma arkadaşlarımızla birbirimizi daha sık görme fırsatı bulacağız. Böylelikle yüksek etkileşim ve sinerji yaratarak takım ruhunu pekiştireceğiz. Modern yeni binamız, tüm ürün gruplarımızın sergilendiği ve kullanıldığı odalara da sahip. Yenilikçi sistemle renove ettiğimiz bu odalara mimar ve tasarımcıları da davet edip yerinde aktarım yapabileceğiz. Knauf olarak sürdürülebilirliğe olan bakış açımız yeni adresimizde daha da ön planda olacak. Çevresel sürdürülebilirliğe önem veren yeni binamızda enerji tüketimimizi düşürecek ve doğaya verilen zararı minimum seviyeye indirerek karbon ayak izimizi azaltacağız” dedi.

Knauf, Türkiye’deki dördüncü fabrikasının temelini Osmaniye’de atacak

Knauf’un sektöründe yeniliklere imza atmak ve öncü atılımlar gerçekleştirmek adına yatırımlarına hız verdiğine de değinen Türker, sözlerine şöyle devam etti: “Yeni planlamamız dahilinde Ankara, İzmir ve Eskişehir’deki fabrikalarımızın ardından önemli bir mihenk taşı olacak bu yatırım, küresel bir dev olan Knauf’un ülkemize ve Knauf Türkiye’ye duyduğu güvenin en net ifadesi. Sürdürülebilir bir geleceğe, kârlı ve verimli bir büyümeye doğru birlikte yürümeye devam edeceğimiz Türkiye’deki dördüncü fabrikamızı, 2024 yılında faaliyete geçirmeye planlıyoruz.”

E-Bülten Kayıt