Kobisan Evleri’nin Tercihi Buderus Uzmanlığı Oldu!

İklimlendirme sektörünün lider markalarından Buderus’un yer tipi yoğuşmalı kazanları, Konya’nın son dönemdeki gözde projelerinden Kobisan Evleri’nde de tercih edildi. 

Buderus, son yıllarda gerçekleştirilen önemli ticari projelere iş ortağı olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Konya’nın ve Anadolu’nun son yıllardaki en büyük projelerinden biri olan Kobisan Evleri’nin tercihi de Buderus uzmanlığı oldu. 9 blokta yaklaşık 500 konut ve sosyal tesislerden oluşan projede, farklı kapasitelerde 18 Buderus Logano SK755 yer tipi kazan kullanıldı. 

Merkezi ısıtmada ekonomik işletim ve akıllı çözümler

Yeni nesil Logano SK755 Üflemeli Brülörlü Çelik Kazanlar, 420 ila 1850 kW ısıtma kapasite aralığında, 9 farklı model/kapasiteyle merkezi ısıtma sistemleri, ticari binalar ve endüstriyel ısıtma tesisatlarında ekonomik ve yüksek verimli sistem çözümleri sunuyor. Kazanlar, yüzde 93’e varan norm kullanma verimi ve gelişmiş Logamatic kumanda mantığıyla esnek ve verimli işletim sağlıyor. Bu sayede zararlı atık gaz emisyon değerleri de oldukça düşük olan kazanlar, çevre dostu özelliğiyle öne çıkıyor. Her iki yöne, üzerindeki brülör ile tek parça olarak açılabilen kazan kapağı dizaynı sayesinde işletim ve bakım kolaylığı sağlanıyor.

Kobisan Evleri, Konya şehir merkezinde, Selçuklu ve Meram ilçelerinin kesişim noktasında yer alıyor. Yaklaşık olarak 118.000 m²’lik bir alana kurulan projede, daha çevreci, tabiatla uyum içinde, aydınlık ve nitelikli mekanlar tasarlandı. 

E-Bülten Kayıt