Koru Antalya Villalarının Tercihi “Full Jeneratör” Oldu

Antalya Konyaaltı ilçesinin en prestijli projelerinden olan, bünyesinde 52 Adet bağımsız villa, 2 adet açık yüzme havuzu, bağımsız bahçeler, kapalı otopark, fitness ve çocuk oyun alanları barındıran Koru Antalya projesi kesintisiz enerjisini Full Jeneratör’den alacak.

Antalya’da gelişimin ve yatırımın lokomotifi olan Konyaltı ilçesi, mavi bayraklı plajları, yeniden düzenlenen yedi kilometrelik sahil bandı ve yemyeşil caddeleriyle turizmin ve yatırımcının gözdesi olmaya devam ediyor.

Doğal çam ormanları arasından kıvrılıp gelen Boğaçayı üzerine inşa edilecek olan marina projesi ile Konyaltı’nın değerini ve potansiyelini arttırarak, ulusal ve uluslararası bir marka değeri olma yolunda yapılacak olan diğer dev projelere de öncülük ediyor.

Yüz yıla yakın ticari geçmişi ve güvene sahip Topçu Holding çatısı altında yaygın bayi ve servis ağı ile hizmet veren Full Jeneratör projelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Full Jeneratör, 2019 yılında Topçu Holding iştiraki olan Topçular Endüstriyel Üretim ve Yatırım AŞ. Çatısı altında İstanbul Sancaktepe’de 10.000 m² alana sahip tesisinde, dizel jeneratör setleri, jeneratör kumanda panoları, güç transfer panoları, jeneratör şase ve ses izolasyon kabinleri üretmektedir.

Full Jeneratör’ün ürün gamında 10 kVA ile 2.500 kVA arası dizel jeneratör setleri yanı sıra 3 kVA ile 14 kVA arası benzinli ve dizel portatif jeneartör setleri bulunmaktadır. Dizel jeneratör üretimde Perkins, Cummins, Leroy Somer ve Stamford gibi dünyanın önde gelen markalarını kullanarak müşterilerinin farklı istek ve ihtiyaçlarına uygun üretim de yapmakta, senkronize sistemler ya da uzaktan izleme sistemleri gibi birçok talebe uzman kadromuzla yanıt vermektedir

E-Bülten Kayıt